Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4736
Players nickname
Janko Faith
Suspect ID
16073
Date of violation
May 9, 2023
Time of violation
17 : 42
Proofs
https://youtu.be/xR04cX0gugs

Janko Raggazi

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
53
Dao sam mu vise od 150 dmg, nije mogao da se hila jer da je pokusao pisalo bi mu da je nedavno povredjen. Zeleo bih da vidim njegov POV. Hvala unapred.
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV od igraca ID 16073
  • Rok za dostavu POV-a je 12h.
 

Mucha

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
32
Što se tiče žalbe odmah mogu da kažem da ja nisam rokač koji ulazi stalno na informale biz warove… Samim tim ja tebi kolko vidim nisam nikakvu prednost uradio i ne mogu videti u ovih par sekundi nista. Što se tiče mog POV nemam sve posle imam medjutim to desavanje u tom vremenu nemam znaci informale posle imam sat posle dva sata… Ja na server sam se vratio nedavno posle duge pauze. Nisam bio nikad kaznjavan za nikakve kazne a kamoli cit. Molim Admina da da drugu sansu ili na neki drugi nacin da dokazem da to nije tacno ili neka dostavi veci POV
 

Brk1c

Player
Player
Joined
Dec 5, 2022
Messages
117
momak na kojeg si stavio zalbu se ne puca udje na koji informal ne potrebno namestanje bana molim admina da ovo odbije jer momak ne igra evente i svakom se desi da ne snimi neki event
 

Kizii_Menace

Player
Player
Joined
Nov 29, 2022
Messages
18
Stvarno ne znam odakle ti ideja da okacis njega lik koji dodje jednom u nedelju dana na informal...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom