Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved fail rp+rps+rdm+sk+RP2WIN | 34893 32317

Status
Not open for further replies.
Your ID
40554
Players nickname
Joe Masseria
Suspect ID
34893 32317
Date of violation
May 9, 2023
Time of violation
19:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=KdHKc-kVsII

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
183
E ovako jucerasnji dan bi najradije da zaboravim ali sam morao objaviti iz razloga jer su mi ti "igraci" zgadili grad ,igru i RP u svemu.
Prihvatam sankcije koje ce doci prema meni od strane administracije radi bubice ali prihvatam svaku odgovornost i kaznu ukoliko ovakve igrace zauvijek sklonite iz grada jer bas ovakvi tjeraju igrace i stanovnike grada. Spawn sam se u kucu kao sto se vidi na pov-u izasao pred vrata fama-a sa puskom za koju imam uredne dozvole, a igraci u papucama i trenerkama sa uzvicima "OP OP OP" krecu prema meni i daju mi naredbu ,iz neznanja o kome se radi pucao sam na jednog ,i poceli su brojati ali kao sto cujete prije nego je zavrsio sa brojanjem jedan od njih je pucao u mene.Nakon toga me ozivljava ,hapsi me ,vodi u zatvor i pise mi kaznu od 86.000 kao jer sam pokusao ubiti policajca ,ni u jednom trenutku ne kazu da su policajci ni radi cega me hapse.
Po zahtjevu administracije postavit cu i pov od trena kada se spawn u kucu i kada krecem vani ,a ovde je samo situacija kada izlazim ,rado cu sve dokaze dostaviti.Mislim da nije bilo potrebe za ovakvim ponasanjem bar ne od strane policije i onih od kojih ocekujemo da nas zastite i drze red u gradu.
JOS BIH NAPOMENUO DA NI U JEDNOM TRENU NI JEDAN OD NJIH NIJE KOMUNICIRAO SA MNOM NITI MI BILO STA REKAO NI RADI CEGA NI KAKO ....I DOBIJEM ZATVOR ZA ORUZJE ZA KOJE IMAM DOZVOLU UREDNO.
Jos jednom molim Administraciju da ovakve slucajeve maknu iz grada jer im mjesto nije tu .
Hvala u svakom slucaju .
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,060
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

ID 32317 dobit ce kaznu za FailRp
ID 34893 dobit ce kaznu za FailRp
ID 40554 dobit ce kaznu za GP 6.15

Kao UnderCover obuceni bez ikakvog obiljezja FIB/LSPD/SAHP , balaclave bilo cega da neko zna da ste policija ulazite na tudji posjed izdajete zahtjev i 5s kao da ste banda bez da kazete IC razlog koji vam je potreban za hapsenje = FailRp
Pucanje na igraca bez Rp razloga , zahtjeva + 5s = GP 6.15​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom