Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39036
Players nickname
Pulldox TheOne
Suspect ID
40000 1567
Date of violation
May 10, 2023
Time of violation
12:29
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=SyDQY6GzXEw

pulldox

Player
Player
Joined
May 10, 2023
Messages
4
Nisam imao goriva u kola i isao sam peske da kupim kanister i na putu sam sreo ovu familiju koja mi je brojila do 5 i vredjala me.
Sve se vidi u Pov-u
 

stefan einstein

Player
Player
Joined
Feb 16, 2023
Messages
18
Nisam imao goriva u kola i isao sam peske da kupim kanister i na putu sam sreo ovu familiju koja mi je brojila do 5 i vredjala me.
Sve se vidi u Pov-u
hteo bih da se nadovezem na ovu zalbu kao jedan od tuzenih. igrac id: 39036 uopste nije pricao u igrici tako da nismo znali sta radi, nosio je sacmaru u ruci i konstantno se vrteo oko baze. tri puta smo mu brojali sto se nije videlo u videu jer je prekratak. cetvrtok puta smo ga ubili. da je stvarno isao do pumpe on bi samo prosao pored nase kuce bez ikakvog oruzija. on me tuzi za G. P 3.1 a ja ooc nista rekao nisam. Ja sam mislio da nam je to komsija jer nas oni cesto obilaze pa sam se malo salio sa nim u smislu " ispovedi nam sve grehe" sto nije ni uvreda niti ooc. stvarno ne znam zasto bi me tuzio za ovo ali mi je jako zao sto je doslo do nesporazume.
srdacni pozdrav administraciji!
 

Pera Reall

Player
Player
Joined
Mar 26, 2023
Messages
87
evo i ja da se oglasim ja sam taj optuženi id. 40000 i nemam nista da dodam sve sto je trebao da kaze moj prijatelj on je rekao to da je bio sa shotkom i motao se ja sam mislio da hoće da nam ukrade panele i zato mu je id. 37737 brojao i mi smo ga ubili. a sad ako mislite da treba da prihvatite vi prihvatite šta drugo da vam kažem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom