Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
28057
Date of violation
May 13, 2023
Time of violation
0:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UmPuEa0L4G0

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
U POV se Čuje kako likovi pričaju da me opljačkaju stoga ulaze u RP situaciju i izbjegavaju ju tako što me dovršavaju
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza ne mogu zakljuciti zalbu.

Postavite POV od pocetka situacije.
Imate 12h da dostavite POV​
 

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
132
reko sam ti da te necu robati i ti me okacis kakvi pacenici postoje, ej aj da kazes da sam te robao i sve nego sam te dovrsio da ne cekas 5 min nezahvalnice nemam reci.Forum Warrioru.
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
geng ima pravo da zavrsava panduri nemaju. naucite da roleplayate
6.13 Ograničeno je ubijanje osobe u nesvijesti kako bi se izbjeglo stanje RP (ubojstvo iz milosrđa). | Demorgan 120 min ili UPOZORENJE

Vjeruj mi znam dobro da gang nema pravo dovršavat jer prije davno kad još nisam znao pravila sam prekršio to pravilo i dobio demorgan za to
 

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
132
6.13 Ograničeno je ubijanje osobe u nesvijesti kako bi se izbjeglo stanje RP (ubojstvo iz milosrđa). | Demorgan 120 min ili UPOZORENJE

Vjeruj mi znam dobro da gang nema pravo dovršavat jer prije davno kad još nisam znao pravila sam prekršio to pravilo i dobio demorgan za to
ne znas zato sto to nije nikakvo izbegavanje rp-a ako sam ti reko da te necu robati mars u bolnicu ahahahah kolko si napaljen je
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
ne znas zato sto to nije nikakvo izbegavanje rp-a ako sam ti reko da te necu robati mars u bolnicu ahahahah kolko si napaljen je
gle mi smo bili u roleplay situcaiji ja sam trebao nekog od vas trojice iskamatarit stoga ja sam roleplayo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom