Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
29980
Players nickname
Diego Shakur
Suspect ID
550, 21626,14682
Date of violation
May 13, 2023
Time of violation
14:27
Proofs
https://youtu.be/NTv9YWxm-jU

Diego Shakur

Player
Player
Joined
Oct 31, 2022
Messages
30
sve u pov, likovi ne dizu ruke ne boje se za zivot + 3 ih je iz iste familije (pretpostavljam po odelu koje nose)...
(33790 kad je robao zadnjeg imao je bug seckalo mu je nije se lepo cuo zato je morao da radi f10 da bi se cuo)
i da napomenem zvali smo admina i potvrdio nam je da je ovo geto i da se sme ovde robati
 
Last edited:

ThommyGun Burt

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
75
Cekaj evo dok upload dokaz da sam bio u glavi i da sam suradjivao posle toga su me digli opet morao sam hitno na wc robali su me i bacio sam sve tako da sam ih ispostovao i rekao da sam bio u glavi cekaj ide pov dokaz
 

Diego Shakur

Player
Player
Joined
Oct 31, 2022
Messages
30
Cekaj evo dok upload dokaz da sam bio u glavi i da sam suradjivao posle toga su me digli opet morao sam hitno na wc robali su me i bacio sam sve tako da sam ih ispostovao i rekao da sam bio u glavi cekaj ide pov dokaz
koga zanima de si ti bio? i kako mozes ici afk dok si u rp situaciju? svakako ce te dobiti kaznu pozz
 

ThommyGun Burt

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
75
koga zanima de si ti bio? i kako mozes ici afk dok si u rp situaciju? svakako ce te dobiti kaznu pozz
druze ja sam hitno morao na wc i kad ste me ubili niste bili pored mene takva je bila situacija i ispostovao sam vas kao sto i prilazem dokaz !
 

Diego Shakur

Player
Player
Joined
Oct 31, 2022
Messages
30
imam ja pov de se vidi da te ne pretrazuje od spreda nego to je u tvojim ocima tako bilo
 

Diego Shakur

Player
Player
Joined
Oct 31, 2022
Messages
30
Pretrazivanje osobe sa strane ili ocigledno ne vidis dobro ?????? trebao je proci iza mene i kakve veze ima zalba na 3 clana gde su tu tri clana nase porodice ?????
druze ti il si glup il treniras vidis da je lik bukv iza i normalno da ce biti zalba na familiju kad vas 3 krsi pravila + zalba je vec ostavljena curatorima neformalne dobice te warn i tjt
 

ThommyGun Burt

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
75
druze ti il si glup il treniras vidis da je lik bukv iza i normalno da ce biti zalba na familiju kad vas 3 krsi pravila + zalba je vec ostavljena curatorima neformalne dobice te warn i tjt
hahahah alo ostavljeno za kuratora a nidje 3 clana jao jao jao .,.,.,.,.,.,.,
 

ThommyGun Burt

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
75
druze si ti slep ili sta ti je?????? pogledaj ceo video de se vidi da ti 3 clana krse pravila ako ne znas de je video u proofs je
ma ko krsi pravilo ??? jesam vas ispostovao jesam jesam prilozio dokaz jesam ?? nemam sta vise sa tobom razgovarati nek admini rijese svoje
 

ThommyGun Burt

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
75
zamolio bi kuratora neformalni da pre svega pogledaj moj dokazni materijal POV kao sto sam i dostavio i ne radi se uopce o 3 clana nase porodice da se proveri.Hvala i ne zelim vise komentarisati dok admin ne odluci
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,964
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

Nije u pitanju Neof + 3 tako da kazne su sledece

ID 550 dobit ce kaznu za GP 6.2
ID 42692 dobit ce kaznu za MG
ID 14682 dobit ce kaznu za FearRp
ID 21626 je vec dobio kaznu za ovu situaciju In Game

6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | U ovom slucaju AFK-om
FearRp - Nema straha za svoj zivot iako ima 2+ puske na sebi

Svi OffTopic komentari ce da budu kaznjeni​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom