Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22125
Players nickname
David Bummbar
Administrators nickname
Barbossa
Date
May 16, 2023
Time
00:005
Proofs
https://imgur.com/a/ILSHTCu

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Dobar dan Administracijo dobio sam ban od doticnog Admina za nesto sto nisam ni uradio pisao asam zalbu i pre ali nisam znao o cemu se radi to 28.04 sam u vecernjim satima osatvio anti afk i spkovao svoje stvari i otisao za srbiju za prvi maj i kod svoje robine zzzztim su mi nakon 3 dana javili da sma banovan u tom trenutku nisam mogo nbist da uradim jer tamo de zivim u SRB nemam interen soga sam mislio da napisem zalbu kad se vratim sa puta. Razmisaljo sam zbog cega sma mogo dobiti ban i doso sam do zkljucka da je admin stojao pored mene duze vreme video da se ne mrdam i samo na osnovu toga je zkljucio da ja koristim neki softver u principu je kao da samo trcite u mestu i na taj nacin postizete efekat ne spavanja odnosnos ne padanja u san , Slobodno mozete da zatarzite snimak od sad vec bivseg admina kako sam cuo jer smatarm da je doneo pogresnu odluku i time mi naneo stetu od koju necu da nadohnadim u skorije vreme. Molim da se sve ovo sto sam reko uzneu obzir i ako je moguce da dobijem unban hvala.
 

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
299
Dobar dan postovana Administracijo, ja sam bivsi Administrator koji je kaznio ovog doticnog, POV da se pretrazivao nemam, jer sam ih obrisao, medjutim u linku ispod vam dostavljam dokaz u kome doticni priznaje da je farmao RP tikete, a ovo laganje da se kazni!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom