Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
624
Players nickname
Dusan Rose
Suspect ID
2741
Date of violation
Jan 13, 2022
Time of violation
20:56
Proofs
https://youtu.be/yUP8GG56hIA

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Nakon forsisanja da se predje u OOC, prilikom rasprave u OOC igrac ID 2741 u vise navrata mene kao i jos jednog coveka naziva Bolidima. Krajnje ne kulturno za coveka koji bi trebao da bude uzor mladjim igracima.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Druže provocirali ste i ako ste pored toga Failali, i nije OOC vređanje nikakvo bilo već iz besa sam to rekao zato što pričate svi u glas i indirektno me napušavate. Ja se izvinjavam svakom ko se našao uvrednim zato što sam u afektu rekao " bolidi " .
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Sta god da se kaze u afektu je svejedno receno. Ne zanima me tvoje izvinjenje, nije prvi put da se ponasas bezobrazno u ne kulturno.
Zelim da se igrac 2741 kazni za OOC vredjanje po pravilniku.

Nismo mi zajedno ovce cuvali da on moze da se meni obraca sa "bolidu". Niko od nas nije prinudjen da trpi verbalno maltretiranje.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Sta god da se kaze u afektu je svejedno receno. Ne zanima me tvoje izvinjenje, nije prvi put da se ponasas bezobrazno u ne kulturno.
Zelim da se igrac 2741 kazni za OOC vredjanje po pravilniku.

Nismo mi zajedno ovce cuvali da on moze da se meni obraca sa "bolidu". Niko od nas nije prinudjen da trpi verbalno maltretiranje.
Jel ti čuješ sebe na POVu? Druže provociras me i ulecete vas 20 u rec ne moze covek da resi situaciju kako treba,admini vas opomenjuju vi opet isto.. al ajde brate kako god kacite sve na forum i sjebite svaku rp situaciju ako vam je tolika želja bice vam ispunjena! Hvala i svako dobro
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Da li zelis da okacim POV kako si ti uleteo OOC u 40 specijalaca i vices POPE POPE, sta radis ovo?
Ne zelim vise da komentarisem off topic, nek admin pogleda zalba i nek donese odluku. Hvala svima na izdvojenom vremenu.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Slažem se sve sa tobom, sve okači gruvaj svakom drugom warnove skroz si u pravu,vi nista niste Failali vi ste najbolji!! Samo nek vam bude u cilju kako sjebati drugu organizacijom i kako nabudzati warn njima a ne RolePlay scena. Bravo momci!
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ja sam uleteo i vikao OOC pope pope namerno brate zato sto je sve bilo lepo i okej,savrsen rp sa vase strane da bolji nisam video! Svi su krivi vi ste ispravni.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ja nikog nisam vređao OOC već IC ali nek admin odluči bas kao sto ste vi rekli posto je vama san da sjebete nekog. Eto da vam ispunim san ja zahtevam da me kazne admini i da nam samo rokaju warnove.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 2741 bit će kažnjen za OOC Vrijeđanje​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom