Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16949
Players nickname
Luis Washington
Administrators nickname
Milan Anicic
Date
May 17, 2023
Time
21:55
Proofs
.

Luis Washington

Player
Player
Joined
Mar 6, 2023
Messages
31
Poštovanje Abraham i Mujo

Želio bi da Vam pojasnim šta se desilo i da Vi još jednom pogledate pov od igrača i ocijenite žalbu, jer naravno samo se na Vas mogu osloniti da ćete realno i profesionalno da ocijenite žalbu bez ikakve pristranosti kao što inače radite svoj posao profesionalno

Naime kažnjen sam za P.Z.Z. 1.1 i PG , za PG se slažem i ne želim da to komentarišem ali za ovu drugu kaznu želim da se požalim jer ADMIN nije realno ocjenio žalbu.

Ovako se desilo

Ova dva igrača su prije na 10 minuta dolazila i provocirala kolege iz SAHPA , čak je jedan od njih dvojice izvadio pušku i ciljao na mog kolegu , kada im je kolega broja i rekao da se sklone nisu to željeli da učine pa je kolega iskoristio tejzer medjutim nije ih pogodio i pobjegli su sa vozilom

Nakon 2 minute opet dolaze i provociraju kolege , gdje sam otišao po vozilo otvorio kapiju ugasio im vozilo i stao ispred njihovog vozila ( tu počinje njihov klip ) tu im brojim da se sklone medjutim jedan od njih me mršnuo i po
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom