Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Rdm I 74447 I 87753 I 87879 I 74447 I 100600

Status
Not open for further replies.
Your ID
97557
Players nickname
irem desen
Suspect ID
74447
Date of violation
May 19, 2023
Time of violation
22:38
Proofs
https://youtu.be/yymO1fSvGMs

Lexa Federal

I Am Inevitable
Player
beni aileye sukru aldı ama sen bilirsin xD
Yayın zamanlarının videoları hala duruyor acıp bakabilirsin familye girenler yarısını ben almısımdır.Senide zaten bana yaptığın yalakalıklardan tanıyorum.Size bir görev verelim diye iyi köpeklik yaptınız

Woqenz Vurdurur

vurdurur
Player
Yayın zamanlarının videoları hala duruyor acıp bakabilirsin familye girenler yarısını ben almısımdır.Senide zaten bana yaptığın yalakalıklardan tanıyorum.Size bir görev verelim diye iyi köpeklik yaptınız
yalakalık mı ben rank isterken bile sukruye yazıyordum lol

Neria Fade

Binaenaleyh, ilahi adalet arama
Player
gz 3.1 ???? Is there such a rule?
(3.1 Insulting of the person (OOC) is strictly prohibited |Mute 180 minutes or ban up to 7 days.) you don't speak english you don't understand it's normal

ens

Player
Player
There must be at least 1 minute of POV
image.png
fotodaki en düşük id 74k

Orhan

Player
Player
Aga bunlar tabutoglu zamanında rank verelim diye bize itlik yapıyodu peşimizden ayrılmıyodu baba falan diyordu bize FDSLKİFMSMFSMİASD o kadar peşimizde koştular rank icin hergün bizi yalayan tabut artıkları gelmis simdi bize max fedorov yazar olmus.Zamanında benim aileye aldığım adamlar şimdi sahibine havlar olmuş
kankileytom hadi hiç ingilizcen yok mikte yok anladık olabilir herkesin durumu olmaz fakir olabilirsin de kanka google çeviriyi bile dogru kullanamaz mı la bi insan aciyorum haline yazik sana zavallı
kankileytom hadi hiç ingilizcen yok mikte yok anladık olabilir herkesin durumu olmaz fakir olabilirsin de kanka google çeviriyi bile dogru kullanamaz mı la bi insan aciyorum haline yazik sana zavallı
xd

Status
Not open for further replies.
Top Bottom