Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16070
Players nickname
Boris Keljanovic
Suspect ID
15394
Date of violation
May 20, 2023
Time of violation
21:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=HekTw33r2P4
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Pozdrav administacijo. U pocetku sam mislio da je do mene i da su svi bolji pucaci od mene ali s obzirom da sam vec kacio jednog lika za kojeg sam sumnjao da koristi hitbox i soft aim i u medjuvremenu video da se mnogo igraca kaci za cheats postoji 99.9% sanse da i ovaj covek cituje jer niko ne moze da me ubedi da je ovo bio savrsen double tap da bi izgledalo kao da me je covek hitao jednom i ubio, usporavao sam snimak i pauzirao na svaki frame da bih se uverio ali ja vidim samo jedan hitac ispaljen od njega, uzmite u obzir da se niko u pov-u nije nalazio u blizini da bi bio double tap. Znam da u areni niko nije duzan da dostavi pov ali ne bi bilo lose da se uradi pc check na njega s obzirom da se mnogo igraca u poslednje vreme kaznjava za istu stvar. Lep pozdrav!
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Al vi ste mi najjaci kako komentarisete ovo kao da je najnormalnije da te neko hita revom jednom i napravi 100dmg pa onda nakon toga u pokusaju da se prikrijete prozivate ljude koji ne koriste cheat da je do njih i da ne znaju nista, plus ulecete da komentarisete svi odjednom jer ste njegovi mali citerski drugari koji se grizu za guzicu jer ne mogu da veruju da i u areni vise nisu bezbedni, ima da vas kacim za svaku glupost jer nisam jedini kome se desavaju ovakve stvari, kvarite igricu i mislite da ste bogovi u pucanju, jako zalosno, radije cu biti covek bez ruku ali legit nego da sa tim istim rukama skidam citeve i izigravam boga znaci paljba ako nemate validan argument vezano za situaciju
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
jel si moguc da kacis lika u areni?
Pa tome sluzi pov, kao postoje zabranjena mesta za snimanje, i ja bih voleo da ne moram da kacim u areni i trosim ovo malo memorije sto imam u pc, al sta se mora nije tesko samo znam posto nemas sta pametnije da kazes vrv ce da lete neke prozivke za memoriju lol
 

Strale Smith

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 16, 2022
Messages
27

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Ceste su ovakve situacije, da ubijes lika, a u 1 milisekundu pre nego sto sam te ubio je hitao tb.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom