Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1210
Players nickname
unknow
Suspect ID
4917
Date of violation
Jan 14, 2022
Time of violation
20:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=wI6Hu_nURqo

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Dosli nam likovi na imanju brojali smo do 10 da se maknu poceli da se nesta prave lik iz porshea koji me prijavio adminu je puco na nas mozda se ne vidii na strimu puco na nas mi kad smo krenuli da pucamo na njega on bezi u green zoni i zove admina da se zali da ga pucamo :)
situacija je trajala 8minuta nije ni proslo 5minuta a lik pobego u gz
 
Last edited:

navijacipartizanaa

Kad izvucem liniju startujem dzokavacc
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
78
Pre svega video kvalitet boze sacuvaj i sakloni.

Nigde se na snimku ne cuje kako ste rekli da ima tolko i tolko sekundi da napusti vas privatni posed, tacnije vi ste umislili da je to privatni prosed.
Samim tim bmw koji izlazi odatle vi ga pucate i govorite da se pomeri sa auto puta ka o da je i to vase, sami sebe ste namestili, bravo cooobra :)
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Pre svega video kvalitet boze sacuvaj i sakloni.

Nigde se na snimku ne cuje kako ste rekli da ima tolko i tolko sekundi da napusti vas privatni posed, tacnije vi ste umislili da je to privatni prosed.
Samim tim bmw koji izlazi odatle vi ga pucate i govorite da se pomeri sa auto puta ka o da je i to vase, sami sebe ste namestili, bravo cooobra :)
ajde neboj se malo ces bit u zatvoru kao i ja sta sam bio ne sekiraj se procice vreme
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Dokazi moraju licno biti dostavljeni od osobe koja je snimala.​
Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom