Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Blackmailing, Toxicnost lidera I ID 23828

Status
Not open for further replies.
Your ID
24824
Players nickname
Duki Venom
Suspect ID
23828
Date of violation
May 20, 2023
Time of violation
02:41
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bigFscut3ow

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
396
Zamolio bi administraciju da kazni doticnog igraca za Blackmailing kada od nas trazi da povlacimo neke zalbe sa foruma na koje polazemo prava u recinici " Sutra kad se probudim ocu da mi bude cist forum" a potom preti... Svo vreme je toxican i izgrava nekog mangupa dolazi kod nas pred event da nas provocira... MG-a kada spominje moje ime u igri "Duki" a svo vreme nosim masku... Ja sam dobio kaznu za 6.15 Approved - G.P 6.15 | 24824

Zamolio bi da se svi Off-topic komentari kazne.
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
Kako ti podrazumevas ocu da mi bude cist forum pod black mailingom,moze dobiti samo za mg,nisi shavito u kojem smislu izgovara recenicu
 

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
181
duki pa sto si ljut ako treba pravila da ti objasnim javi mi se sutra. Slobodan sam posle od 12-14h mozemo da prodjemo mg,toksicnost i blakmailnig. Za ostala pravila cemo drugi dan. Ajde budi mi dobar vedar lep i nasmejan. Forum ratink MONE
 

Djuka Yipp

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
168
duki pa sto si ljut ako treba pravila da ti objasnim javi mi se sutra. Slobodan sam posle od 12-14h mozemo da prodjemo mg,toksicnost i blakmailnig. Za ostala pravila cemo drugi dan. Ajde budi mi dobar vedar lep i nasmejan. Forum ratink MONE
Ti bas znas pravila prvo si koristio macro na strimu a onda dok si robo trazio si bateriju da ti baci bravo daj si pet.
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
duki pa sto si ljut ako treba pravila da ti objasnim javi mi se sutra. Slobodan sam posle od 12-14h mozemo da prodjemo mg,toksicnost i blakmailnig. Za ostala pravila cemo drugi dan. Ajde budi mi dobar vedar lep i nasmejan. Forum ratink MONE
Ja ne znam kako ova osoba nekome moze biti leader,samo ga pogledajte i znacete da mu fali dosta stvari u glavi.
 

Sily Boy

Player
Player
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Zamolio bi administraciju da kazni doticnog igraca za Blackmailing kada od nas trazi da povlacimo neke zalbe sa foruma na koje polazemo prava u recinici " Sutra kad se probudim ocu da mi bude cist forum" a potom preti... Svo vreme je toxican i izgrava nekog mangupa dolazi kod nas pred event da nas provocira... MG-a kada spominje moje ime u igri "Duki" a svo vreme nosim masku... Ja sam dobio kaznu za 6.15 Approved - G.P 6.15 | 24824

Zamolio bi da se svi Off-topic komentari kazne.
Bolest lvl neogranicena.. Nauci sinovac pravila 😇 Love you and ✌️ brother 😎 Pokri se sa vise cebica preko glave 🤗
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,360
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

ID 23828 dobit ce kaznu za MG
ID 24824 dobit ce kaznu za PD 1.2 ( igrac vec kaznjen za ovu situaciju )

Spominjenje " Forum " u IC / Rp situaciji
Ubijanje prije pocetka dogadjaja u ovom slucaju " Informal "


OffTop bit ce kaznjen​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom