Dobro vece,
Razmisljao sam i pomislio sam da je pravi trenutak da pitam za zadnju sansu i unban.
Pre skoro pa pola godine dobio sam ban.
Znam, bilo je dosta razloga da dobijem ban... Ali tada nisam bio bas pri sebi i nisam znao kako da razmisljam.
Od kada sam banovan poradio sam na mom razmisljanju, ponasanju i tako dalje,
Pa bih zamolio da mi date jos jednu sansu, sa mojim obecanjem da necu vise krsiti pravila niti slicno.
Razmisljao sam i pomislio sam da je pravi trenutak da pitam za zadnju sansu i unban.
Pre skoro pa pola godine dobio sam ban.
Znam, bilo je dosta razloga da dobijem ban... Ali tada nisam bio bas pri sebi i nisam znao kako da razmisljam.
Od kada sam banovan poradio sam na mom razmisljanju, ponasanju i tako dalje,
Pa bih zamolio da mi date jos jednu sansu, sa mojim obecanjem da necu vise krsiti pravila niti slicno.