Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Masivno krsenje pravila | Shuxna Dynasty

Status
Not open for further replies.
Your ID
28422
Players nickname
Djoksi Shababs
Suspect ID
0000
Date of violation
May 22, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/K4o-IMWU9_c

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
616
ID 3856, ID 11756 Guraju nas sa krova pre informala, ID 23783 nas vredja ooc, ID 32462 me ubija pre eventa.
U drugom povu mozemo videti ID 22623 kako prolazi kroz zonu pancirom kako bi mogao da se popne na krov..
Svestan sam da smo i mi prekrsili pravilo p.d. 1.2. ali koliko toliko imali smo razlog jer ovo nije prvi put da se ovako ponasaju i provociraju.


 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
311
ID 3856, ID 11756 Guraju nas sa krova pre informala, ID 23783 nas vredja ooc, ID 32462 me ubija pre eventa.
U drugom povu mozemo videti ID 22623 kako prolazi kroz zonu pancirom kako bi mogao da se popne na krov..
Svestan sam da smo i mi prekrsili pravilo p.d. 1.2. ali koliko toliko imali smo razlog jer ovo nije prvi put da se ovako ponasaju i provociraju.


Doslovno ez warn za shuxnu a i venom 1 warnic al jbg
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
616
Svj bi dobili warn s obizrom da su okacili zalbu za nas, zasto da ne odgovorimo lepo kad se prave zrtve
 

Tenk Fedorov

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
307
Koje pravilo je prekrsio ovaj sto ga je gurno? Ti u pravom zivotu mozes da gurnes nekoga sa krova koliko znam
Ovde nema OOC vredjanja zato sto niste OOC igrac, postajete kada udjete u krug.
Ovaj sto ima pancir nije nikakv BA uradio samim tim sto je na krovu sa pancirom, skripta mu ne dozvoljava da udje, a takodje moze da se popne na taj krov i van zone kao sto ste vi tako da ovde ce samo da dobije warn ovaj 32k ID. Mozda nije ni hteo da udje na informal, mozda ni nema familiju, mozda je dosao da kaze cao, nazalost necemo to nikada saznati.
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
616
Koje pravilo je prekrsio ovaj sto ga je gurno? Ti u pravom zivotu mozes da gurnes nekoga sa krova koliko znam
Ovde nema OOC vredjanja zato sto niste OOC igrac, postajete kada udjete u krug.
Ovaj sto ima pancir nije nikakv BA uradio samim tim sto je na krovu sa pancirom, skripta mu ne dozvoljava da udje, a takodje moze da se popne na taj krov i van zone kao sto ste vi tako da ovde ce samo da dobije warn ovaj 32k ID. Mozda nije ni hteo da udje na informal, mozda ni nema familiju, mozda je dosao da kaze cao, nazalost necemo to nikada saznati.
ala brate kako li si ti bio admin ahhahahhaa
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
Koje pravilo je prekrsio ovaj sto ga je gurno? Ti u pravom zivotu mozes da gurnes nekoga sa krova koliko znam
Ovde nema OOC vredjanja zato sto niste OOC igrac, postajete kada udjete u krug.
Ovaj sto ima pancir nije nikakv BA uradio samim tim sto je na krovu sa pancirom, skripta mu ne dozvoljava da udje, a takodje moze da se popne na taj krov i van zone kao sto ste vi tako da ovde ce samo da dobije warn ovaj 32k ID. Mozda nije ni hteo da udje na informal, mozda ni nema familiju, mozda je dosao da kaze cao, nazalost necemo to nikada saznati.
ne treba mi njegovo ćao
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
656
Koje pravilo je prekrsio ovaj sto ga je gurno? Ti u pravom zivotu mozes da gurnes nekoga sa krova koliko znam
Ovde nema OOC vredjanja zato sto niste OOC igrac, postajete kada udjete u krug.
Ovaj sto ima pancir nije nikakv BA uradio samim tim sto je na krovu sa pancirom, skripta mu ne dozvoljava da udje, a takodje moze da se popne na taj krov i van zone kao sto ste vi tako da ovde ce samo da dobije warn ovaj 32k ID. Mozda nije ni hteo da udje na informal, mozda ni nema familiju, mozda je dosao da kaze cao, nazalost necemo to nikada saznati.
Ako pričaš da nije BA to sto se seta pancirom kroz zonu, oćemo onda svi da nosimo pancire odemo na lokaciju koju želimo na eventu i skinemo pancir?
 

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
378
HAHAHAHAHAHAHAHA, Kako si ti bio admin legendice a ne znas kako radi skripta, kada udjes sa pancirom, nebitno gde si, cak i ako skines pancir pisace ti da ne mozes da udjes u ratnu zonu, sve dok ne napustis krug i udjes ponovo u njega. self report, lp
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
616
HAHAHAHAHAHAHAHA, Kako si ti bio admin legendice a ne znas kako radi skripta, kada udjes sa pancirom, nebitno gde si, cak i ako skines pancir pisace ti da ne mozes da udjes u ratnu zonu, sve dok ne napustis krug i udjes ponovo u njega. self report, lp

Djoksi pitaj svog druga kako je bio admin ne zna ni kako skripta radi HAHAHAHAHAHAAH
Udjes u zonu sa pancirom skines pancir i uradis f1 eto te u zoni znaci mi cemo svi sad da se penjemo gde hocemo da zauzmemo poziciju i da ulazimo gde hocemo pancirima? da jeste bug abuse...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom