Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Masivno krsenje pravila | Shuxna Dynasty

Status
Not open for further replies.
Your ID
28422
Players nickname
Djoksi Shababs
Suspect ID
0000
Date of violation
May 22, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/K4o-IMWU9_c

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
477
ID 3856, ID 11756 Guraju nas sa krova pre informala, ID 23783 nas vredja ooc, ID 32462 me ubija pre eventa.
U drugom povu mozemo videti ID 22623 kako prolazi kroz zonu pancirom kako bi mogao da se popne na krov..
Svestan sam da smo i mi prekrsili pravilo p.d. 1.2. ali koliko toliko imali smo razlog jer ovo nije prvi put da se ovako ponasaju i provociraju.


Na prvom pov-u pucaju 3 i ubijaju 2 pre kruga - 1 warn + OOC VREDJANJE JE U KRUGU , sve ispred kruga je IC a druge povove necu ni da gledam kad vidim na prvom da self reportujete .
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
Koje pravilo je prekrsio ovaj sto ga je gurno? Ti u pravom zivotu mozes da gurnes nekoga sa krova koliko znam
Ovde nema OOC vredjanja zato sto niste OOC igrac, postajete kada udjete u krug.
Ovaj sto ima pancir nije nikakv BA uradio samim tim sto je na krovu sa pancirom, skripta mu ne dozvoljava da udje, a takodje moze da se popne na taj krov i van zone kao sto ste vi tako da ovde ce samo da dobije warn ovaj 32k ID. Mozda nije ni hteo da udje na informal, mozda ni nema familiju, mozda je dosao da kaze cao, nazalost necemo to nikada saznati.
p d 1 .2
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Pa dobro ti rpaj pred infromal. Pitaj ga jel treba da se ispovraća pre nego što udje u krug
 

Kristina Castillo

Leader
Leader
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,160
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 3658 ce dobiti kaznu za UB
  • ID 23783 ce dobiti kaznu za G.P.3.1.
  • ID 32462 ce dobiti kaznu za P.D.1.2.
  • S obzirom da su tri clana iste familije prekrsili pravila, igraci nece dobiti pojedinacne kazne ( sem igraca koji je prekrsio G.P.3.1.) , vec ce familija Shuxna Dynasty dobiti kaznu
  • Za ovu situaciju familija Venom je vec kaznjena.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom