Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 1.6, G.P 1.7 i G.P 1.8 | ID: 3538 i 3780

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
145434
Players nickname
Jeas_Johny
Suspect ID
3538 i 3780
Date of violation
May 6, 2023
Time of violation
20:00
Proofs
https://imgur.com

usamljenivuk

Player
Player
Joined
May 23, 2023
Messages
2
G.P 1.8 prekršio igrač Lukas Siya Ashe | 3780 (twink). On je bio lider Hydra familije sa main accounta Lukas Youkai ID: 3538 (dobio je ban za 1.6), nakon banova 6.4.2023 - Vajo Mašina ID 1015 prodao je sve familijarne biznise i od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Posljednji je kupljen prije 15-16 dana i sada je u vlasništvu Lukas Siya Ashe ID: 3780. To znači ukratko da su prodani fam biznisi da bi se kupio car sharing, koji je na kraju završio na twinku od lidera iste te familije, odnosno kod Lukasa - twink Siya Ashe ID: 3780.

Lider je bio njegov main Lukas Youkai ID: 3538, a twink je 3780.

Prodani su svi fam biznisi, zatim se od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Jedan od ta dva car sharinga je sada u vlasništvu njegovog twinka ID: 3780.

Prodana je štala, drug lab, plantaža, još jedan drug lab sa twink accounta i tako dalje. Na taj način je prebacio svoj novac sa maina na twink. On kao lider familije vlasnik je svih fam biznisa, što znači da je preko njih "oprao" odnosno prebacio novac sa maina na twink, i eto sad je car sharing na njegovom twinku koji nije imao ni milion do jučer.

Ne možete reći da su preko noći nestali biznisi vrijedni stotine miliona štala, plantaža, druglab i Bog zna šta još, i da odjednom nakon nekog vremena završi biznis na twinku lidera familije, čiji je main account bio vlasnik tih biznisa, a isti ti biznisi kupljeni su od prodaje tih fam biznisa. Također fam biznis poput štale kupio je Marcus Mangano aka Maki Kardašian za 130 miliona koji je također banovan za 1.6 - ali je fam biznis ostao i vrlo dobro se iskoristio posle.

Pitanje je odakle? I kako se smiju trejdati tako skupoceni biznisi tako jeftino toje pitanje za vas

Također da bi nabavio ostatak novca za kupovinu car sharinga, u zalog je dao biznise poput gun shopa kod black marketa koji je također kupio sa maina ili je dao pare za njega i još mnoge druge stvari.

Čak mislim ali nisam siguran, da su trejdali tatto shop za car sharing kako bi izbegli porez (preko skripte je razmena tako da je to pretpostavljam legit), i to su više puta radili sa oba car sharinga. Ako su trejdali tatto shop za car sharing, to znači da se i tu prekršilo ponovo generalno pravilo 1.8 interakcija maina i twinka. Lukas Youkai ID: 3538 je bio vlasnik istog tog tatto shopa na main accountu, a ako su trejdali te biznise, znači da mu je isti biznis (tatto shop kod pošte) prodan na twinku, iako je do skoro bio vlasnik na mainu. Nakon toga su vjerovatno odradili razmjenu biznisa jer je to najjeftinije rešenje za razmenu skupocenih biznisa.

Dotični ima i treći account koji je 2k ID ne znam tačno koji, tako da bi i to trebalo dase proveri.

Unapred hvala vreme je da se stane u kraj kupovini za rl pare a lukas ukadi voli to da radi
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
G.P 1.8 prekršio igrač Lukas Siya Ashe | 3780 (twink). On je bio lider Hydra familije sa main accounta Lukas Youkai ID: 3538 (dobio je ban za 1.6), nakon banova 6.4.2023 - Vajo Mašina ID 1015 prodao je sve familijarne biznise i od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Posljednji je kupljen prije 15-16 dana i sada je u vlasništvu Lukas Siya Ashe ID: 3780. To znači ukratko da su prodani fam biznisi da bi se kupio car sharing, koji je na kraju završio na twinku od lidera iste te familije, odnosno kod Lukasa - twink Siya Ashe ID: 3780.

Lider je bio njegov main Lukas Youkai ID: 3538, a twink je 3780.

Prodani su svi fam biznisi, zatim se od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Jedan od ta dva car sharinga je sada u vlasništvu njegovog twinka ID: 3780.

Prodana je štala, drug lab, plantaža, još jedan drug lab sa twink accounta i tako dalje. Na taj način je prebacio svoj novac sa maina na twink. On kao lider familije vlasnik je svih fam biznisa, što znači da je preko njih "oprao" odnosno prebacio novac sa maina na twink, i eto sad je car sharing na njegovom twinku koji nije imao ni milion do jučer.

Ne možete reći da su preko noći nestali biznisi vrijedni stotine miliona štala, plantaža, druglab i Bog zna šta još, i da odjednom nakon nekog vremena završi biznis na twinku lidera familije, čiji je main account bio vlasnik tih biznisa, a isti ti biznisi kupljeni su od prodaje tih fam biznisa. Također fam biznis poput štale kupio je Marcus Mangano aka Maki Kardašian za 130 miliona koji je također banovan za 1.6 - ali je fam biznis ostao i vrlo dobro se iskoristio posle.

Pitanje je odakle? I kako se smiju trejdati tako skupoceni biznisi tako jeftino toje pitanje za vas

Također da bi nabavio ostatak novca za kupovinu car sharinga, u zalog je dao biznise poput gun shopa kod black marketa koji je također kupio sa maina ili je dao pare za njega i još mnoge druge stvari.

Čak mislim ali nisam siguran, da su trejdali tatto shop za car sharing kako bi izbegli porez (preko skripte je razmena tako da je to pretpostavljam legit), i to su više puta radili sa oba car sharinga. Ako su trejdali tatto shop za car sharing, to znači da se i tu prekršilo ponovo generalno pravilo 1.8 interakcija maina i twinka. Lukas Youkai ID: 3538 je bio vlasnik istog tog tatto shopa na main accountu, a ako su trejdali te biznise, znači da mu je isti biznis (tatto shop kod pošte) prodan na twinku, iako je do skoro bio vlasnik na mainu. Nakon toga su vjerovatno odradili razmjenu biznisa jer je to najjeftinije rešenje za razmenu skupocenih biznisa.

Dotični ima i treći account koji je 2k ID ne znam tačno koji, tako da bi i to trebalo dase proveri.

Unapred hvala vreme je da se stane u kraj kupovini za rl pare a lukas ukadi voli to da radi
decko oces picku da ti polupam,ne razumem zasto smo toliko opasni po recima dodji irl ili na grand da ti otvorim lobanju kao konj kurac. Zamisli odvojis vreme za lazan acc i dugo metarsku zalbu ☠️
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
477
G.P 1.8 prekršio igrač Lukas Siya Ashe | 3780 (twink). On je bio lider Hydra familije sa main accounta Lukas Youkai ID: 3538 (dobio je ban za 1.6), nakon banova 6.4.2023 - Vajo Mašina ID 1015 prodao je sve familijarne biznise i od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Posljednji je kupljen prije 15-16 dana i sada je u vlasništvu Lukas Siya Ashe ID: 3780. To znači ukratko da su prodani fam biznisi da bi se kupio car sharing, koji je na kraju završio na twinku od lidera iste te familije, odnosno kod Lukasa - twink Siya Ashe ID: 3780.

Lider je bio njegov main Lukas Youkai ID: 3538, a twink je 3780.

Prodani su svi fam biznisi, zatim se od tog novca kupio car sharing, odnosno dva car sharinga. Jedan od ta dva car sharinga je sada u vlasništvu njegovog twinka ID: 3780.

Prodana je štala, drug lab, plantaža, još jedan drug lab sa twink accounta i tako dalje. Na taj način je prebacio svoj novac sa maina na twink. On kao lider familije vlasnik je svih fam biznisa, što znači da je preko njih "oprao" odnosno prebacio novac sa maina na twink, i eto sad je car sharing na njegovom twinku koji nije imao ni milion do jučer.

Ne možete reći da su preko noći nestali biznisi vrijedni stotine miliona štala, plantaža, druglab i Bog zna šta još, i da odjednom nakon nekog vremena završi biznis na twinku lidera familije, čiji je main account bio vlasnik tih biznisa, a isti ti biznisi kupljeni su od prodaje tih fam biznisa. Također fam biznis poput štale kupio je Marcus Mangano aka Maki Kardašian za 130 miliona koji je također banovan za 1.6 - ali je fam biznis ostao i vrlo dobro se iskoristio posle.

Pitanje je odakle? I kako se smiju trejdati tako skupoceni biznisi tako jeftino toje pitanje za vas

Također da bi nabavio ostatak novca za kupovinu car sharinga, u zalog je dao biznise poput gun shopa kod black marketa koji je također kupio sa maina ili je dao pare za njega i još mnoge druge stvari.

Čak mislim ali nisam siguran, da su trejdali tatto shop za car sharing kako bi izbegli porez (preko skripte je razmena tako da je to pretpostavljam legit), i to su više puta radili sa oba car sharinga. Ako su trejdali tatto shop za car sharing, to znači da se i tu prekršilo ponovo generalno pravilo 1.8 interakcija maina i twinka. Lukas Youkai ID: 3538 je bio vlasnik istog tog tatto shopa na main accountu, a ako su trejdali te biznise, znači da mu je isti biznis (tatto shop kod pošte) prodan na twinku, iako je do skoro bio vlasnik na mainu. Nakon toga su vjerovatno odradili razmjenu biznisa jer je to najjeftinije rešenje za razmenu skupocenih biznisa.

Dotični ima i treći account koji je 2k ID ne znam tačno koji, tako da bi i to trebalo dase proveri.

Unapred hvala vreme je da se stane u kraj kupovini za rl pare a lukas ukadi voli to da radi
Zamisli napises ovoliki roman i bude ti zalba odbijena , teska prica .
 

Bob1_

Player
Player
Joined
Dec 5, 2022
Messages
128
Hvala sto si me podsetio za taj account 2K id, ne znam kako cu sebi oprostiti sto mi taj acc nije bio main.

Takodje za malo da sve pogodis ovo sto si napisao, javi mi se na disc, ispricacu ti ja sve sta te zanima.

Pozz
Занима ме који шампон користите у кади , позз
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Lukas Pedofilkai mozda je bolje Pedofilington?

VpNBZGS.png
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Zamisli napravio si novi acc da sprdas nekoga.
Koliko si ti jadniji od ovog coby-a koji je postavio ovu zalbu. (isto sa fake forum naloga jer su muda kao u pauka kod obojce)

Nemoj da me spominješ u bilo kojem kontekstu, pogotovo ne u negativnom, bez konkretnih dokaza.

Da se prisjetimo, ti si taj anonimus zbog kojeg je Major Obama dobio ban za G.P 1.8.

Prijavio si ga anonimno sa lažnog forum accounta, jer nisi smio sa pravog, i to iz samo jednog jednostavnog razloga - da napraviš ogromnu frku i da bi Major u konačnici dobio ban za prekršeno G.P 1.8.

Majora svi gotive još od kad je bio senior admin i jednostavno nije postojao drugi način da ga se “riješite”, pa ste morali to tako da odradite.

Vaše spletke, prijave i slične stvari me ne interesuju. Ne možeš sijati zlo, a očekivati dobro.

Tad ste vi prijavili Majora anonimno, sad je neko prijavio vas. Nažalost nikad se neće saznati ko su zapravo ti anonimusi “što haraju forumom”.

I mene zanima koji su anonimusi mene prijavili za nešto što nisam uradio, ali mi ne pada na pamet da prozivam nekog, pogotovo ne za nešto, za što nemam dokaze.

Isti taj lik je komentarisao na mojoj žalbi “da nas treba banovat”, ne shvatam zašto bih ja sam sebi komentarisao tako nešto?

Čekat ćemo da senior admini pregledaju žalbe i donesu konačnu odluku, ništa drugo nam ne preostaje da uradimo po tom pitanju.

Ostaj mi pozdravljen i živ bio, ne spominji me u tom kontekstu bez konkretnih dokaza.

Srdačan pozdravčić

- Cobiša
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom