Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 1.6, G.P 1.7 i G.P 1.8 | ID: 3538 i 3780

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
145434
Players nickname
Jeas_Johny
Suspect ID
3538 i 3780
Date of violation
May 6, 2023
Time of violation
20:00
Proofs
https://imgur.com

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
174
STA IMATE PROTIV LUKASA
Pa niko nikog ne voli na ovom serveru sta si ocekivo?
Zavidnost zbog biznisa i mrznja je normalna stvar u kapitalizmu.
I ako sam presto igrat na ovom serveru povremeno dodjem pogledam sta se radi i sve stvari saznas u roku sat vremena.
Tako da administracija zna jos puno vise...
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Zamisli napravio si novi acc da sprdas nekoga.
Koliko si ti jadniji od ovog coby-a koji je postavio ovu zalbu. (isto sa fake forum naloga jer su muda kao u pauka kod obojce)
Sve ti je napisao Coby. Vi ste uveli praksa Anonymous forum warrior. Ti si namestio Major, po pravilima jeste prekrseno 1.8.
Lukas vlasnik stala krave, plantaza x2 drug lab, juce je usao na twink pa sad ima carshering ili za njega nema pravilo 1.8?
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Hvala sto si me podsetio za taj account 2K id, ne znam kako cu sebi oprostiti sto mi taj acc nije bio main.

Takodje za malo da sve pogodis ovo sto si napisao, javi mi se na disc, ispricacu ti ja sve sta te zanima.

Pozz
Trejdao si tattoo za carshering ili u RL ti je da trejdas mini market za auto salon :D Nema logike ti na twink da imas toliko pare. Neznas ti za normalne i zdrave vrednoste, neznas ni za RP neznas da uzivas jedino sto znas je abjuz script. Svi koji rade za tebi su ok dok rade a kad ne rade onda ide zalbe sa tipa possable cheat ide zalbe pov request, ide zalba sa tipa mass break rules ili konstantno krsenje pravila. Koliko si banova namestio toliko puta ti jebem zenu, bogami to bice bas jebenje.
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA, napravio lazan nalog da bi postavio zalbu. Ja ne vidim nigde dokaz svega ovoga sto ti pises?
Sto ne pogledas neki monetov klip, pa mozda skupis pare da kupis neku prodavnicu sokica i ne places ovde za car shering ?
Komentar ti glup ko kurac. Koji monetov klip? Svi vi radite od jutra do sutra za njega. Uzeli ste porodica koju na balans je imala 65 miliona a mozda i vise. Mone 8 sati je anti-afk a mozda i vise kako bih ispunio 8 sati na dan i 80 sati nedeljno i investicija 500 dana za 5 mil.
Otisao je lukas pa sad sviraj kurcu.
 

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
373
Komentar ti glup ko kurac. Koji monetov klip? Svi vi radite od jutra do sutra za njega. Uzeli ste porodica koju na balans je imala 65 miliona a mozda i vise. Mone 8 sati je anti-afk a mozda i vise kako bih ispunio 8 sati na dan i 80 sati nedeljno i investicija 500 dana za 5 mil.
Otisao je lukas pa sad sviraj kurcu.
Mersone cujem bez u tvom glasu ? Ko ti drma kavez ?
 

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
373
Trejdao si tattoo za carshering ili u RL ti je da trejdas mini market za auto salon :D Nema logike ti na twink da imas toliko pare. Neznas ti za normalne i zdrave vrednoste, neznas ni za RP neznas da uzivas jedino sto znas je abjuz script. Svi koji rade za tebi su ok dok rade a kad ne rade onda ide zalbe sa tipa possable cheat ide zalbe pov request, ide zalba sa tipa mass break rules ili konstantno krsenje pravila. Koliko si banova namestio toliko puta ti jebem zenu, bogami to bice bas jebenje.
Jedino ovde sto vidim je da ti NE ZNAS gramatiku, idi pare da ti vrate sto si uzinu placao u tu skolu :cry:
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
477
Komentar ti glup ko kurac. Koji monetov klip? Svi vi radite od jutra do sutra za njega. Uzeli ste porodica koju na balans je imala 65 miliona a mozda i vise. Mone 8 sati je anti-afk a mozda i vise kako bih ispunio 8 sati na dan i 80 sati nedeljno i investicija 500 dana za 5 mil.
Otisao je lukas pa sad sviraj kurcu.
Dugorocna investicija 500 sati za 10mil * , edukuj se
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Mersone cujem bez u tvom glasu ? Ko ti drma kavez ?
Meni je komforno. Ti si prvi sto si stitio lukas. To nije uredu i verujem da si shvatio. Meni se tvoje komentare uopste ne svidjaju samo to ne znaci da te ne volim kao igraca. To sto sam reko da ti komentar glup ako sam te uvredio izvini eto javno.
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Sve ti je napisao Coby. Vi ste uveli praksa Anonymous forum warrior. Ti si namestio Major, po pravilima jeste prekrseno 1.8.
Lukas vlasnik stala krave, plantaza x2 drug lab, juce je usao na twink pa sad ima carshering ili za njega nema pravilo 1.8?
Ako ja kupim za 800mil biznis kome je drzavna cijena 2mil ja tebi mogu da ga prodam za 2mil ne moram da te cekam da skupis 800 glupko
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Ne mozes prodat za 2mil, zato jer se gleda market cijena a ne drzavna cijena. Nema smisla ako si ga kupio za 800mil da ga prodas za 2mil. Ne lupajte gluposti
mozes tako su se prenosili biznisi jedni drugima od kad server postoji i kada je rgrp imao sharinge, mada si vjerovatno kasnije poceo igrati kao i ovi ostali ovdje takodje je dozvoljeno da preko skripte mijenjas biznis sa bilo kojim biznisom ( sharing za bankomat isto moze) :)
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
mozes tako su se prenosili biznisi jedni drugima od kad server postoji i kada je rgrp imao sharinge, mada si vjerovatno kasnije poceo igrati kao i ovi ostali ovdje takodje je dozvoljeno da preko skripte mijenjas biznis sa bilo kojim biznisom ( sharing za bankomat isto moze) :)
A ako se moze za tako malo prodat, onda mi objasni zasto je cobyev frend dobio ban za 1.6 jer mu je coby dao da mu cuva sharing? Pitaj muju pa ces vidjet sto ce ti reci, gleda se market cijena, sto ja sad mogu crni donji lv tebi dat na ruke jer je drzavna ispod 5?
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
Pa niko nikog ne voli na ovom serveru sta si ocekivo?
Zavidnost zbog biznisa i mrznja je normalna stvar u kapitalizmu.
I ako sam presto igrat na ovom serveru povremeno dodjem pogledam sta se radi i sve stvari saznas u roku sat vremena.
Tako da administracija zna jos puno vise...
bacio si ga malo na politiku
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
A ako se moze za tako malo prodat, onda mi objasni zasto je cobyev frend dobio ban za 1.6 jer mu je coby dao da mu cuva sharing? Pitaj muju pa ces vidjet sto ce ti reci, gleda se market cijena, sto ja sad mogu crni donji lv tebi dat na ruke jer je drzavna ispod 5?
Ti si bio admin i ne znas za pravilo da je dozvoljeno biznis prodati za drzavnu cijenu, a cobyevog druga pitaj zasto je dobio ban - nije dobio jer je kupio cs za drzavnu nego zbog druge stvari ali si ti ovo izvukao iz konteksta a ni ne znas pricu🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom