Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
30396
Players nickname
AIdin Armani
Suspect ID
13530
Date of violation
May 23, 2023
Time of violation
22:30
Proofs
https://youtu.be/pqivIS_3G-s

Cody_Berington

Player
Player
Joined
Apr 11, 2023
Messages
46
Pozdrav Administracijo.ID 13530 je dobio prije 1mj ban za G.P 1.7.Te je decko prebacio liku svom na twinki iz fam pumpu koja vrijedi skoro 60miliona.Main od clana 25959 nez twinki ali mozete provijeriti njegove logove.Lik je prebacio sve stvari na twinki clanu iz fam pa mu je posle vratio na njegov neke stvari twinki.Pa bi volio da seniori pregledaju logove od Id 13530.
 
Last edited:

Dejan Rajic

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
85
Pozdrav Administracijo.ID 13530 je dobio prije 1mj ban za G.P 1.7.Te je decko prebacio liku svom na twinki iz fam pumpu koja vrijedi skoro 60miliona.Main od clana 25959 nez twinki ali mozete provijeriti njegove logove.Lik je prebacio sve stvari na twinki clanu iz fam pa mu je posle vratio na njegov neke stvari twinki.Pa bi volio da seniori pregledaju logove od Id 13530.
alo decko el ti razumes da sam uzeo da bi mu placao pumpu i posle sam mu je i vratio na main, njegov twinky nema veze nikakve sa pumpom
 

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Neka provere admini slobodno mi nismo radili nista kao sto je ovde navedeno.
 

ajdin_kuku

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
21
Pozdrav Administracijo.ID 13530 je dobio prije 1mj ban za G.P 1.7.Te je decko prebacio liku svom na twinki iz fam pumpu koja vrijedi skoro 60miliona.Main od clana 25959 nez twinki ali mozete provijeriti njegove logove.Lik je prebacio sve stvari na twinki clanu iz fam pa mu je posle vratio na njegov neke stvari twinki.Pa bi volio da seniori pregledaju logove od Id 13530.
aldine ti samo sad places sto si dobio ban ako mi nismo nista sa tim imali i sad kacis sve nas bez iceg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom