Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Fear RP G.P 6.15 I 43388 35903 1937 20801

Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
43388 35903 1937 208
Date of violation
May 23, 2023
Time of violation
23:07
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=_DSRfwa7yZA

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
Momak ogromnu gresku si napravio pucaliste na ljude koji prolaze bez razloga i to cela familija, CR guras kola sa autom, stojis na Auto putu neplasis se za zivot da ce vas neko pokupit velikom brzinom,decka ubijas u auto bez odbrojavanja da se udalji i posle svega kad se vratila ekipa da spreci masivno krsenje pravila robanja itd ti se neplasis dolazis do likova koji su pod oruzijem i vrtis se i koristis MG. Bolje proxitajpravila pa kaci nekog.
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Momak ogromnu gresku si napravio pucaliste na ljude koji prolaze bez razloga i to cela familija, CR guras kola sa autom, stojis na Auto putu neplasis se za zivot da ce vas neko pokupit velikom brzinom,decka ubijas u auto bez odbrojavanja da se udalji i posle svega kad se vratila ekipa da spreci masivno krsenje pravila robanja itd ti se neplasis dolazis do likova koji su pod oruzijem i vrtis se i koristis MG. Bolje proxitajpravila pa kaci nekog.
HAHAHAAHHAHHAHAHAHAHAHAH hvala ovo me baš nasmijalo šta onda svaki bolničar radi CR kad mora maknut auto da dođe do njega? i kako pucamo bez razloga pljačkamo to je RP razlog brojali smo svi osim marijana koji če 100% dobit kaznu svoju ali neče čitav FAM jer nisu trojica kršili isto pravilo uostalom nije Fear RP ako stojim na cesti zapravo sam baš i htio da budemo sa strane da nas neko ne pokupi ali uostalom treba se zaradit i jedini razlog zas sam došao je zato da vidim ID i zaš bi se ja vas plašio ako imam i ja oružije??
 

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
HAHAHAAHHAHHAHAHAHAHAHAH hvala ovo me baš nasmijalo šta onda svaki bolničar radi CR kad mora maknut auto da dođe do njega? i kako pucamo bez razloga pljačkamo to je RP razlog brojali smo svi osim marijana koji če 100% dobit kaznu svoju ali neče čitav FAM jer nisu trojica kršili isto pravilo uostalom nije Fear RP ako stojim na cesti zapravo sam baš i htio da budemo sa strane da nas neko ne pokupi ali uostalom treba se zaradit i jedini razlog zas sam došao je zato da vidim ID i zaš bi se ja vas plašio ako imam i ja oružije??
Momce nepravi se pametan mnogo.Glup ti komentar.
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji- od pocetka do kraja
  • Imate rok 12h
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 11021 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.+MG+CR (Ne mozete odbrojavati dok sedite u kolima)
  • ID 11317 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.+G.P.3.2.
  • ID 12210 ce doiti kaznu za G.P.6.15. + MK
  • S obzirom da su tri clana iste familije preskrsili data pravila, igraci nece dobiti pojedinacne kazne vec ce porodica Brotherhood biti kaznjena.
  • ID 35903 ce dobiti kaznu za FailRP + MG
  • ID 43388 ce dobiti kaznu za FearRP + G.P.6.15.
  • ID 1937 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 20801 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom