Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Ime porodice: bloody face
ime vlasnika porodice i ID: Henry Latern | 7996
Broj kuće od porodice: 363
Forum link od vlasnika porodice: Henrylaat
Ime i tag vlasnika porodice na discordu: zubzzy#8956
Logo Familije:




Istorija porodice:
Sve je počelo u jednoj šumi u Americi.Moja 2 brata Balša, Fjodor i ja tamo smo živeli kad su nam se roditelji rastali majka na jednu a otac na drugu stranu.To se desilo 1999.godine kada sam ja imao 12 balša 13 i fjodor 11 godina.Jedan dan kad smo se šetali šumom u potrazi za izlazom naišli smo na jednog čoveka sa maskom koji nas je kidnapovao, strpao u vreće.Nismo znali gde nas vodi ali smo osetili kako nas negde baca.Sva trojica smo mislili da smo mrtvi.Uspavao nas je i jedino što smo osetili je drmanje.Balšu je posle nekog vremena popustilo i on se probudio shvatio je da nas on vozi negde uspeo je da se izbavi iz vreće i čekao da stanemo.Kada smo stali on je nas počeo da vadi iz vreća, balša je ubacio par dzakova u svoju vrecu.Našao je nož, prikrao mu se iza ledja i rasekao ga je.Uzeo mu je ključeve od auta i vratio je Fjodora i mene u auto i pobegli smo.Nije znao gde nas vozi...Slupao se u drvo i tu smo mislili da je sve gotovo. 10 godina kasnije probudili smo se u bolnici u mestu koje se zove Los Santos kada smo napustili bolnicu odlučili smo naći posao ali nismo uspeli.Okrenuli smo se na lošu stranu i počeli da pljačkamo kada smozaradili dovoljno novca kupili smo prva kola kao porodica smo se udružili i kupili zajedničku kuću.Tada je nastala prava porodica.Takođe smo bili u potrazi za novim članovima kako bi mnogo više zaradili.Odlucili smo da napravimo porodicu pod imenom "bloody face" .Da bi zaradjivali i pratili put našeg tate (mafijaša).





Cilj porodice:
Cilj naše porodice je da zaradimo novac i da nađemo što više novih članova


Zanimanja porodice:
1.Sakupljanje oruzja i ilegalnih stvari
2.Učestvovanje u pljačkama
3.Kupovanje biznisa i zarađivanje na tome

Rankovi u porodici:
1.Nova nada
2.Vidjenik
3.Poznanik
4.Cimer
5.Brat
6.Kum
7.Agent
8.Gazda
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda prijave moram je odbiti,
Nemate dovoljno clanova porodice,
Mozete se opet prijaviti za 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom