Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29421
Players nickname
Aladin Haze
Suspect ID
0000
Date of violation
May 28, 2023
Time of violation
12.04
Proofs
https://youtu.be/EdsxPBlaAP4

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Samo bi se htio ubacit da se zna, kada se radi pljacka prodavnice van grada ili u ovom slucaju u getu, dozvoljeno je i otet i opljackat clana state organizacije jer je IC event, tu niti jedno pravilo nije prekrseno,
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
616
bato ovo je tezak selfreport, prvo fearrp kad se glupiras kao na kolena dizes ruke, pitas admina da li sme on ti da odgovor i ti opet kacis, plus sto ti se ne cuje mikrofon kad pricas ig tako da g.p. 6.17. ne snimas sve slojeve
 

Luka Lopac

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 13, 2022
Messages
735
Iznervirali ste se pa nas kacite i pokusavate nabiti warn samo ne znam zasto
 

fiftybrutal

Player
Player
Joined
Jan 30, 2023
Messages
73
slim sam sa twink forum naloga jer mnogo volim offtop, samo sam hteo da nagovestim da vec disbandovani fib nema nista sa ovim (barem se nadam jer nisam bio tu celo vece i jutro), imali smo nesuglasica u rpu state i gang ali resavali smo ih i nismo kacili na forum(lopac i akira znaju o cemu pricam)
 

Luka Lopac

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 13, 2022
Messages
735
slim sam sa twink forum naloga jer mnogo volim offtop, samo sam hteo da nagovestim da vec disbandovani fib nema nista sa ovim (barem se nadam jer nisam bio tu celo vece i jutro), imali smo nesuglasica u rpu state i gang ali resavali smo ih i nismo kacili na forum(lopac i akira znaju o cemu pricam)
Pa to se tako resava i resavalo se, al ne znam sto je sad ovo
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
514
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nisam ustanovio krsenje pravila na ovom POV-u.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom