Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30396
Players nickname
AIdin Armani
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
May 28, 2023
Time
19:00
Proofs
////

Cody_Berington

Player
Player
Joined
Apr 11, 2023
Messages
46
Pozdrav Administraciju,kacam zalbu za unban na twinku ID 30396 za Generalno Pravilo 1.8 - Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.Da priznajem prebacio sam neke stvari i nesto malo novca na twink 30396 nisam znao šta radim bio sam potresen banom na mainu ID 28794 ( za Generalno Pravilo 6.22 ) . Od stvari šta sam prebacio su 2 auta ( Rebel i Bodhi ) = 80K , ( u gepeku se nalazilo 3 skener resursa,koža,grafičke kartice,heavy dijelovi,dijelovi za oruzije,bp odjeca ) = 250K - sve ove stvari sam prebacio ne pažnjom nisam provjeravao gepeke , nije mi bila namjera prebacivati jer te stvari mogu steknuti za par dana . Volio bi nastaviti sa RolePlayom jer puno vremena provodim na ovoj igri.Volio bi dobiti drugu šansu,priznajme svoju krivicu,znam da sam kriv.Na Acc ID 30396 sam banovan već 5 ili 6 dana , stvarno bi volio se vratiti na Grand i dali bi mogao dobiti drugu šansu jer sam previše uložio truda ne bi volio sve što sam stekao da propadne.Hvala na čitanju.Uživaj te.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom