Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2741
Players nickname
Xavi Macher
Administrators nickname
Milan Ancic
Date
May 29, 2023
Time
0000
Proofs
No proofs

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Decko requesta POV sto je malo cudno, ako malo bolje pogledate vi Mujo ili Abrahame koji imate iskustva znate da ne moze biti igrac dok speedbosta na istom mestu kod sebe na ekranu i na tudjem, pored toga mozete da vidite da igrac koji je reportovao nije stojao u mestu vec se kretao tokom pucanja..
Ne znam onda za sta se requesta POV jer mogu vam poslati zalbe koje su odbijene a koje su SUS a ne poput ove..
ja i da posaljem i da ne posaljem pov ne menja cinjenicu da Admin requesta iz nekog licnog razloga jer ne postoji drugi, ne bih da lupam gluposti al na vama je da to resite jer ovo nije lepo..

Isti admin nema validan razlog za sta mi trazi POV vec eto zato sto mu se moze. :)
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Pravila su pravila to stoji ali takodje mislim da nije uredu da se necija igra remeti da bi admin imao posla, pored toga da je nesto prekrseno,sumnjivo ili sta ja znam pa bi cak i razumeo a ovako stvarno ne razumem, jer admin je tu da kazni krsenje pravila, pomogne igracima itd a ne da remeti druge da bi dostigao do veceg admina pomocu toga sto ce remetiti igrace..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom