Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3301
Players nickname
Luka Lopac
Administrators nickname
Alex Ackerman
Date
May 29, 2023
Time
1:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/391214/

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
409
Pozdrav, danas je moja org Blood Street Gang dobila warn za navodno Generalno pravilo 6.6 koje glasi Zabranjeno liječiti i pljačkati u pucnjavi. Situacija zapocinje kako moji clanovi krecu robati i ID 19324 zapocinje animaciju podizanja covjeka. Nakon 2 sekunde kada je animacija zapoceta, pocinje pucnjava po mojim clanovima dok ID 19324 dize covjeka, ali on nije mogao prekinuti animaciju. Cim je momak podignut, pucnjave nije bilo i niko nije pucao u ljude koji robaju, sva pucnjava koja se cuje je sa druge strane podmornice. Da naglasim kako je samo jedan stateovac pucao na 7 clanova bande i to dok se njegov covjek dizao i nije imao strah za njegov zivot ili da li ce ga metak pogoditi. Ovdje se nije desilo robanje tokom pucnjave posto kada je momak roban nitko nije pucao prema njima. Mislim da ovdje nije prekrseno pravilo i da je admin donio krivu odluku, samo zelim da nam se kazna skine. Hvala na citanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom