Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Apeal Generalno Pravilo 1.8 I By Minolina

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30396
Players nickname
Aldin_Armanii
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
May 22, 2023
Time
00:00
Proofs
https://i.imgur.com/2N4JDsSh.jpg

ArmaniDizel

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
7
Postavljam žalbu za unban na twink 30396 za Generalno Pravilo 1.8 -Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.Priznajem pogrijesio sam , svijestan sam šta sam uradio i da sad snosim kaznu.Da li bi mogli da mi progledate kroz prste i da te drugu priliku da za igram na projektu.Vec 8 dana je proslo od mog bana.Volio bi i ovo ljeto provesti igraju ci Grand sa drugovima.Priznajem da sam prebacio te neke stvari u nepaznji jer sam bio van sebe.I naravno sad snosim kaznu.

Hvala na citanju.
Ugodan dan i noc.
 

Ivan Royal

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
93
Postavljam žalbu za unban na twink 30396 za Generalno Pravilo 1.8 -Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.Priznajem pogrijesio sam , svijestan sam šta sam uradio i da sad snosim kaznu.Da li bi mogli da mi progledate kroz prste i da te drugu priliku da za igram na projektu.Vec 8 dana je proslo od mog bana.Volio bi i ovo ljeto provesti igraju ci Grand sa drugovima.Priznajem da sam prebacio te neke stvari u nepaznji jer sam bio van sebe.I naravno sad snosim kaznu.

Hvala na citanju.
Ugodan dan i noc.
vec 10 zalbu stavljas sto spamujes vise?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom