Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43250
Players nickname
Kevin Aly
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 1, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/kn0eL7h2v6k

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
RP LVL 0 mass mg samo sam hteo malo da skupljam dokaze krenuo sam da bezim i pocinju da me pucaju
 

Stralle Vice

Player
Player
Joined
Apr 5, 2023
Messages
25
Broj 1. radis failrp, nrl, i ne kacis pov cele situacije.
Broj 2. banan si na dva naloga i menjas epic games i social da bih opet igro i krsis konstantno pravila, zelim da pov pokaze cele situacije i ovde ne krsimo nista da pasos vidi se da nije nas i onda krene da snima. Ovo nije uredu
Broj 3. nemas korumpiranu biografiju i ovo nesmes da radis
 
Last edited:

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
Broj 1. radis failrp, nrl, i ne kacis pov cele situacije.
Broj 2. banan si na dva naloga i menjas epic games i social da bih opet igro i krsis konstantno pravila, zelim da pov pokaze cele situacije i ovde ne krsimo nista da pasos vidi se da nije nas i onda krene da snima. Ovo nije uredu
Broj 3. nemas korumpiranu biografiju i ovo nesmes da radis
stize
 

Andelko Bakowski

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 19, 2022
Messages
430
I na zalbu si trebo napisat samo njegov ID, jer te samo on puco nisu 3+ vagosa tkd kaci zalbu samo na njega.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Pre svega zeleo bih zatraziti duzi POV situacije sa talackih iz razloga jer je covek koji je okacio ovu zalbu dolazio na nase talacke i bez maske i pritom je radio NLR tjst vracao se na mesto smrti dok nije proslo 15 minuta i svega se secao, pritom covek koji je okacio zalbu je prekrsio pravilo G.P 1.1 iz razloga jer jos uvek igra igricu dok su mu pravi main i twink perma banovani jer je samo zamenio kompjuter i rockstar nalog njegovi pravi id-ovi su 26489 I 19378 gde se moze njegov glas poklopiti sa trenutnog snimka sa stariji videima gde su reportovali id 19378 mozete pretraziti zalbe tih id-eva i porediti glasove a moze se videti i na ovom snimku:
 

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
Pre svega zeleo bih zatraziti duzi POV situacije sa talackih iz razloga jer je covek koji je okacio ovu zalbu dolazio na nase talacke i bez maske i pritom je radio NLR tjst vracao se na mesto smrti dok nije proslo 15 minuta i svega se secao, pritom covek koji je okacio zalbu je prekrsio pravilo G.P 1.1 iz razloga jer jos uvek igra igricu dok su mu pravi main i twink perma banovani jer je samo zamenio kompjuter i rockstar nalog njegovi pravi id-ovi su 26489 I 19378 gde se moze njegov glas poklopiti sa trenutnog snimka sa stariji videima gde su reportovali id 19378 mozete pretraziti zalbe tih id-eva i porediti glasove a moze se videti i na ovom snimku:
moze vise ljudi postoje sa takvim glasom to nisam ja uopste
 

Luka Verstappenn

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
184
Pre svega zeleo bih zatraziti duzi POV situacije sa talackih iz razloga jer je covek koji je okacio ovu zalbu dolazio na nase talacke i bez maske i pritom je radio NLR tjst vracao se na mesto smrti dok nije proslo 15 minuta i svega se secao, pritom covek koji je okacio zalbu je prekrsio pravilo G.P 1.1 iz razloga jer jos uvek igra igricu dok su mu pravi main i twink perma banovani jer je samo zamenio kompjuter i rockstar nalog njegovi pravi id-ovi su 26489 I 19378 gde se moze njegov glas poklopiti sa trenutnog snimka sa stariji videima gde su reportovali id 19378 mozete pretraziti zalbe tih id-eva i porediti glasove a moze se videti i na ovom snimku:
Bruh, dva potpuno razlicita glasa
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
RP LVL 0 mass mg samo sam hteo malo da skupljam dokaze krenuo sam da bezim i pocinju da me pucaju
Dokaze zelim da vidim gde ti imas korumpiranu biografiju,gde palis kamericu preko me i do komande...
 

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
Dokaze zelim da vidim gde ti imas korumpiranu biografiju,gde palis kamericu preko me i do komande...
jJA UOPSTE NI NE RADIM PO RP-U U NI JEDNOJ ORGANIZACIJI ALI PRIKUPLJAM DOKAZE ZA DRZAVNE ORGANICACIJE
POV NA UPLOADU
STO SE TICE BIOGRAFIJA IMAM SAMO PERSONALNU
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom