- Joined
- Nov 4, 2022
- Messages
- 170
Poštovani administratori servera,
Kao sto i sami znate prekrsio sam pravilo za koje se kajem i zao mi je vec mjesec i vise ne igram na ovom projketu i nemogu ga nikako zaboraviti molim vas da dobijem drugu sansu samo da zaigram sa prijatelima kakva god bila druga sansa samo da mogu da uzivam.
Hvala na citanju.Lep dan
Kao sto i sami znate prekrsio sam pravilo za koje se kajem i zao mi je vec mjesec i vise ne igram na ovom projketu i nemogu ga nikako zaboraviti molim vas da dobijem drugu sansu samo da zaigram sa prijatelima kakva god bila druga sansa samo da mogu da uzivam.
Hvala na citanju.Lep dan