Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38145
Players nickname
Leo Tigamochi
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Jun 3, 2023
Time
3:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/394971/#post-1435537

Leo Tigamochi

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
21
Draga administracijo. Dobio sam ban za G.P 6.17. Ja koristim nvidia sistem za snimanje to jest imam uključen autoreplay i uvijek mogu snimim šta se dogodilo u zadnje dvije minute i to je odlično za situacije u gta 5 rp. Samo problem je šta ovog puta meni nije snimilo svaki sloj nego mi je snimalo samo gta, a ja sam bio alt tabovan i tražio pjesme dok sam čekao da bude 2 ujutro da idem na blago i mene je čovjek ubio bez da je išta brojao i ja sam to snimio i odmah ga okačio bez da sam provjerio snimku i uočio da mi se ne vidi svaki sloj jer sam mislio da se vide, a ovo mi se nije dogodilo prije. Smatram da svojim postupkom nisam nikoga ugrozio, ni igrače ni igru nego sam svojim postupkom išao pokazati nepravdu drugog igrača i zato sam ja kažnjen i to ogromnom kaznom. Nadam se da će te ozbiljno razmotriti moju pritužbu onda neovisno odvagnuti sve navedene stavke i konačno donijeti odluku koja će zaštiti nepravedno okrivljene ili pogrešno protumačene igrače koji u svojim postupcima nekad griješe ali ipak generalno ne vrijeđaju nikoga niti ne dovode u opasnost ičiji integritet, imovinu ili stavove. Hvala vam najljepša na razumijevanju.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,371
Odgovoreno u prethodnoj zalbi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom