Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Massive rule break I Shuxna Dynasty

Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 3, 2023
Time of violation
18:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=g432RxbsMN8

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Postavi pov pre nego sto si krenuo autom ka panelima gde sam ti ja licno rekao da si na privatnom posedu i da imas 5 sekundi da napustis isti na sta si se ti oglusio i nastavio dalje ka panelima iako si video da nas ima vise nego vas ti ne prezas od FearRP-a i glumis supermena i pricas nakon sto si uoucan te krsis 3 pravila u 1 i FearRP, RPS i PG plus pokusavas da obmanes administraciju stavljajuci pov na kom se ne vidi da sam ti ja rekao i da imas 5 sekundi da napustis posed i udaljis se sa njega.
Drug mu je uradio CL tacnije je preko task menadzera ugasio igricu, tj bilo koji drugi fajl umesto direkt RageMP i samim tim igra crash-a da bi bilo kao da je crash - to rade ucestalo jer se prikazuje kao crash a ustvari je namerni crashgame kako bi izbegli dati RP.
Uploadovacu kroz par minuta video kako mu je receno sve lepo ljudski ali uzalud ljudi zarad 2 panela krse vise pravila te molim administraciju da sankcionise ovakve igrace kako ne bi drugim normalnim igracima kvarili uzitak u igri.
Hvala!
kako lažeš ako baš misliš da je to istina napravi ti to pa vidi hoče li ti izbacit kao da ti je crashalo ako ne ovo je čišto laganje onda
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Postavi pov pre nego sto si krenuo autom ka panelima gde sam ti ja licno rekao da si na privatnom posedu i da imas 5 sekundi da napustis isti na sta si se ti oglusio i nastavio dalje ka panelima iako si video da nas ima vise nego vas ti ne prezas od FearRP-a i glumis supermena i pricas nakon sto si uoucan te krsis 3 pravila u 1 i FearRP, RPS i PG plus pokusavas da obmanes administraciju stavljajuci pov na kom se ne vidi da sam ti ja rekao i da imas 5 sekundi da napustis posed i udaljis se sa njega.
Drug mu je uradio CL tacnije je preko task menadzera ugasio igricu, tj bilo koji drugi fajl umesto direkt RageMP i samim tim igra crash-a da bi bilo kao da je crash - to rade ucestalo jer se prikazuje kao crash a ustvari je namerni crashgame kako bi izbegli dati RP.
Uploadovacu kroz par minuta video kako mu je receno sve lepo ljudski ali uzalud ljudi zarad 2 panela krse vise pravila te molim administraciju da sankcionise ovakve igrace kako ne bi drugim normalnim igracima kvarili uzitak u igri.
Hvala!
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Postavi pov pre nego sto si krenuo autom ka panelima gde sam ti ja licno rekao da si na privatnom posedu i da imas 5 sekundi da napustis isti na sta si se ti oglusio i nastavio dalje ka panelima iako si video da nas ima vise nego vas ti ne prezas od FearRP-a i glumis supermena i pricas nakon sto si uoucan te krsis 3 pravila u 1 i FearRP, RPS i PG plus pokusavas da obmanes administraciju stavljajuci pov na kom se ne vidi da sam ti ja rekao i da imas 5 sekundi da napustis posed i udaljis se sa njega.
Drug mu je uradio CL tacnije je preko task menadzera ugasio igricu, tj bilo koji drugi fajl umesto direkt RageMP i samim tim igra crash-a da bi bilo kao da je crash - to rade ucestalo jer se prikazuje kao crash a ustvari je namerni crashgame kako bi izbegli dati RP.
Uploadovacu kroz par minuta video kako mu je receno sve lepo ljudski ali uzalud ljudi zarad 2 panela krse vise pravila te molim administraciju da sankcionise ovakve igrace kako ne bi drugim normalnim igracima kvarili uzitak u igri.
Hvala!
evo i drugi način znači pokušavaš nekom namjestit nešto za što nije kriv da se barem to može kaznit
 

Patrik pesic

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
138
kazu ljudi 5 sec da izades odavde i pocnu pucat iste sekunde nije ni proslo 3 sec
 

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
372
Na pov se lijepo čuje i vidi kako broje 5 ssekundi ali nisu izdali zahtev tako da nisam imao šta poslušat uostalom nisu ni odbrojali do kraja 5 sekundi čuje se doslovno kako neko ide 5 4 0 meni to ne izgleda kao 5 sekundi onda mi čovek kaže bacaj sve ja pošto imam 20 pušaka na glavi me bilo strah pa sam bavio sve ilegalno plus vlasnik familije ear rapa onda kad su me digli nisu mi ni dali šansu da dignem ruke nego me odmah počeli pucat
hahahahaha je l ste vi oni npcovi sto nasli mrtvog coveka u sendi i pokusali da ga robaju AHHAHAHAHAHAHAHAHAHA, kolko vidim na marsalovom povu brojao ti je i izdao zahtev, lagani self report hahahahah, a i cim vidite coveka da nosi svetleci lanac oko tela i nosi trenerke i cipele odma znate da je npc cist 😂
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
kako lažeš ako baš misliš da je to istina napravi ti to pa vidi hoče li ti izbacit kao da ti je crashalo ako ne ovo je čišto laganje onda
Ne mislim ja da ugasis rage preko task-a vec neki od pojedinih fajlova u task menageru sto se vezuju za ragemp kao npr neki od subproces-a .
Perite se jos malo prijatelji posto vidite da vam ne ide u korist ova prijava. Sledeci put pamet u glavu sa kim se kacite, sramota za 1 panel da krsite ovoliko pravila.
Tuga..
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
hahahahaha je l ste vi oni npcovi sto nasli mrtvog coveka u sendi i pokusali da ga robaju AHHAHAHAHAHAHAHAHAHA, kolko vidim na marsalovom povu brojao ti je i izdao zahtev, lagani self report hahahahah, a i cim vidite coveka da nosi svetleci lanac oko tela i nosi trenerke i cipele odma znate da je npc cist 😂
ono izdao mi zahtev odjebi to nije pravi zahtev
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
ono izdao mi zahtev odjebi to nije pravi zahtev
Po mom RP-u odjebi ili odjebi odavde je zargonski izreceno da odes sa poseda porodicne kuce jer to je moj karakter ingame IC tako se ponasam to i RP-am.
Stati tu nije jasno prijatelju?
Da li sam mozda trebao da te ponudim kafom a ti sedis u auto i ne progovaras nista sam u nedodjiji pritom uocavas da je tu kuca, verovatno zivi neko, vidjas dosta osoba i pritom ti glumis Supermena? Ili sta, sta sam trebao, da te ponudim da pokupis panel koji ti nisi postavio, cuvao, popravljao?...
Pali...
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
uostalom ti si brojao nisam za tebe ništa rekao nego za druge koji nisu dali uslov i brojali
Igore brate, nemam ništa sa Šuksnama i boli me đon za njih, ali kako ne razmisliš prije postavljanja žalbe, evo ne znam. Ja sam jutros snimio četiri čovjeka da me ubijaju na mom posjedu, bez brojanja, ali nisam okačio jer sam zaboravio da isključim bubicu i da ću veću kaznu popiti ja i pola familije, nego što bi njima nabio warn. Ne treba ti čitava familija brojati na posjedu, dovoljan je samo jedan član da broji da se skloniš. I ti se još raspravljaš tri dana s njima, a čovjek ti uredno poslao pov.
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Igore brate, nemam ništa sa Šuksnama i boli me đon za njih, ali kako ne razmisliš prije postavljanja žalbe, evo ne znam. Ja sam jutros snimio četiri čovjeka da me ubijaju na mom posjedu, bez brojanja, ali nisam okačio jer sam zaboravio da isključim bubicu i da ću veću kaznu popiti ja i pola familije, nego što bi njima nabio warn. Ne treba ti čitava familija brojati na posjedu, dovoljan je samo jedan član da broji da se skloniš. I ti se još raspravljaš tri dana s njima, a čovjek ti uredno poslao pov.
Svejedno izdan zahtev kao "odjebi" je nemoguc zahtev za izdat znači nisam imao šta poslušat i da trebaju svaki pojedinačno brojat vjeruj mi znam jer gledam svaku žalbu na forumu svejedno nije mi nitko izdao zahtjev ispravni kao npr "imaš 5 sekundi da napustis privatni posjed"
 

Patrik pesic

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
138
Ne mislim ja da ugasis rage preko task-a vec neki od pojedinih fajlova u task menageru sto se vezuju za ragemp kao npr neki od subproces-a .
Perite se jos malo prijatelji posto vidite da vam ne ide u korist ova prijava. Sledeci put pamet u glavu sa kim se kacite, sramota za 1 panel da krsite ovoliko pravila.
Tuga..
brate ti nesto previse "znas" o tome ja tolko sub procesa ni neam
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
228
ima jedan program što sam video, zove se "super alt+f4" ili nešto tako slično. Bukvalno automatski gasi igricu pritiskom jedne tipke. Sad ne znam, moguće da on isto postavi crashlog, ali ne kužim se toliko u eksternalne programe ni crashlogove općenito.
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
ima jedan program što sam video, zove se "super alt+f4" ili nešto tako slično. Bukvalno automatski gasi igricu pritiskom jedne tipke. Sad ne znam, moguće da on isto postavi crashlog, ali ne kužim se toliko u eksternalne programe ni crashlogove općenito.
je je postoji napravljeno evo samo za tebe
 

Patrik pesic

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
138
ima jedan program što sam video, zove se "super alt+f4" ili nešto tako slično. Bukvalno automatski gasi igricu pritiskom jedne tipke. Sad ne znam, moguće da on isto postavi crashlog, ali ne kužim se toliko u eksternalne programe ni crashlogove općenito.
alt + f4 nie program decko ali neces dobit crash logg jer si ga sam ugasio
 

Cika Nikola

Player
Player
Joined
May 15, 2023
Messages
9
Nista ajde sad neka ti svako ponaosob izbroji a ti pokradi sve panele indijancu, uredno ti je brojio i reko ti da odjebes sa poseda sto je direktna naredba, nemoj da se pravis pametan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom