Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22
Players nickname
Dejan Mutni
Administrators nickname
Tenk Fedorov
Date
Jun 4, 2023
Time
18:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/396136/#post-1439971 ....

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
Nakon sto sam ubio Gustava Barbarosu i ukrao mu vozilo koje je bilo neosigurano on me kaci na forum te zbog nekih njegovih prednosti zalba mu se resava neverovatnom munjevitom brzinom posle 10 minuta i ja zavrsavam u Demorganu
Dobijam Demorgan i WARN za G.P. 6.15 zato sto sam ukrao kola bivsem adminu sasvim zasuzeno.
Prisutan sam pored monitora dok odlezavam kaznu te dobijam JOS 1 WARN U VREMENSKOM INTERVALU OD 5 MINUTA
Nakon cega kontaktiram administraciju i dobijem odgovor od drugog admina da je TENK FEDOROV izdao naredjenje da mi se dodeli jos 1 WARN
Izgleda da se toliko zurilo da se izadje u susret Gustavi Barbarosi da se zalba resi sto brze pa sam dobio NEPOTREBAN warn viska
Hvala unapred i mislim da bi pravila trebala da budu ista za svakoga, ne da se bivsem adminu resavaju teme u roku od 10 minuta a drugima po 2-3 razmatraju.
 

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
308
To sto krades vozila protiv server pravila ne pricas?Ranije si mi isto sa pijace ukrao vozilo izguravsi ga iz zelene zone, sad blejis pored mene u Autoservisu, ja odlazim i sviram ti iz postovanja misleci da si sacekao da zavrsim bez da si me gurao itd... sto druge osobe rade, na sta ti mene pratis, radis CR i ja rekoh da vidim sta ti treba, mozda me znas, ti izlazis i bez brojanja pucas, sto je warn za G.P.6.15, te mi krades vozilo ispred SAJ garaze i zaplenskog parkinga koji su Zelene Zone?I tako bi na nefer nacin drugome napravio ceh od 700k iz privatnih komplekasa?Ukoliko te je Administrator stvarno dva puta warnovao, i neka, zasluzio si za ovo!
 

Raja Henry

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
26
To sto krades vozila protiv server pravila ne pricas?Ranije si mi isto sa pijace ukrao vozilo izguravsi ga iz zelene zone, sad blejis pored mene u Autoservisu, ja odlazim i sviram ti iz postovanja misleci da si sacekao da zavrsim bez da si me gurao itd... sto druge osobe rade, na sta ti mene pratis, radis CR i ja rekoh da vidim sta ti treba, mozda me znas, ti izlazis i bez brojanja pucas, sto je warn za G.P.6.15, te mi krades vozilo ispred SAJ garaze i zaplenskog parkinga koji su Zelene Zone?I tako bi na nefer nacin drugome napravio ceh od 700k iz privatnih komplekasa?Ukoliko te je Administrator stvarno dva puta warnovao, i neka, zasluzio si za ovo!
Druze, ne moze dva warna za istu situaciju. Nema logike
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom