Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2548
Players nickname
Shomy McQueen
Administrators nickname
Zyclam_Viper
Date
Jan 17, 2022
Time
00:00
Proofs
https://streamable.com/hnu2fa

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Kao sto mozete videti banovan sam na 3 dana za AUTOCLICKER. Administrator je na osnovu dokaza par ljudi koji su stojali pored mene i pisali tickete odlucio da je autoclicker jer ne stizu od mene i jos jednog decka da vrte tocak u CASINU.


  • Da je autoclicker niko ne bi mogao da vrti, a vrteli su pored mene oni koji su brzo kliktali kao ja.
  • Jedini dokaz za ovaj ban je to sto je par ljudi stojalo oko mene, pisalo tickete te je admin tako odlucio da banuje. Mozda je tih par ljudi i doslo iz tog razloga bez da Administrator zna da li oni uopste pokusavaju da okrecu tocak?
  • Cak i da je autoclicker a nije u pravilima nigde nije nesto tako definisano.
  • Takodje u medjuvremenu administrator David_White je na discordu napisao sledece: Screenshot_32
  • Po ovome se vidi da administratori ocigledno izmisljaju svoja pravila na osnovu neke svoje logike.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Znaci dodes u kazino i vrtis tamo 10min nedas nikome da vrti i onda se jos zalis.. To i meni dize tlak kad dodem zavrtit jednu besplatnu vrtnju i onda mi lik stoji tamo pol sata nemogu od njega zavrtit.. Vec ako imas 100k cipova i hoces 500puta vrtit pa makni se da neko drugi zavrti kad vidis red da se stvorio pored tebe.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Znaci dodes u kazino i vrtis tamo 10min nedas nikome da vrti i onda se jos zalis.. To i meni dize tlak kad dodem zavrtit jednu besplatnu vrtnju i onda mi lik stoji tamo pol sata nemogu od njega zavrtit.. Vec ako imas 100k cipova i hoces 500puta vrtit pa makni se da neko drugi zavrti kad vidis red da se stvorio pored tebe.
Ko je lepo pitao da vrti a ne odmah napusavao pustio sam ga da vrti.


Administratore Zycalm Viper mozes li molim te dostaviti dokaze u mesto sto lajkas?
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,912
Poštovanje, nakon pregledanih dokaza dobit ćeš unban. Nije isključeno da ćeš biti pozvan na provjeru računara zbog sumnje da koristiš makro koji ti pomaže da vrtiš točak u kazinu non stop. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom