- Joined
- Jan 14, 2022
- Messages
- 177
Tu je crash log
crashala mi igrica jako mi je zao cak sam na threadu stavio crash log ali me administratorica opet stavila u demorgan
molim da mi skinete kaznu ako je moguce, unaprijed hvala.
-- sve iz inventorya mi je nestalo...
molim da mi skinete kaznu ako je moguce, unaprijed hvala.
-- sve iz inventorya mi je nestalo...