Dobio sam 120 min demorgana sa MG koji apsolutno nista nije znacio,jer nije apsolutno nista pridonio za RP situaciju. okej je da budem kaznjen i za MG ali 120 min nema smisla.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.