Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6853
Players nickname
Mura Hamerr
Administrators nickname
Richar Darkin
Date
Jun 7, 2023
Time
00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/357468/

Mura Hamer

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
15
Dobro vece postovani Dobio sam warn za g.p 6.15 I mislim da je admin donio pogresnu odluku igrac koji me ja kacio dobio je ban za g.p 6.17 a Koliko ja znam I Koliko sam upucen da ako neko dobije kaznu za to da se zalba na ostale igrace automatski ne racuna jer nisus vi slojevi snimljeni tako da bih se molio da se ispravi ova Greska Ugodan ostatak veceri
 

Bruno Suksna

Player
Player
Joined
Jun 6, 2023
Messages
26
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
401
Sine isao si redom i pucao sve kratkim shotgunom tu nema sta da se snimaju slojevi ako se na snimku vidi sta si radio. ako sam ja dobio 6.17 za moju gresku i ne mogu da igram sledecih mesec dana istrpi svoj demorgan
 

Bruno Suksna

Player
Player
Joined
Jun 6, 2023
Messages
26
Sine isao si redom i pucao sve kratkim shotgunom tu nema sta da se snimaju slojevi ako se na snimku vidi sta si radio. ako sam ja dobio 6.17 za moju gresku i ne mogu da igram sledecih mesec dana istrpi svoj demorgan
Novi si Id imaš pravo da šutiš s tim da se nije ništa čulo možda su ti izdali zahtjev ali tvoj bandicam ne snima sve slojeve ti dok al tabas možda su ti izdali zahtjev i nisi poslušao iskusan sam u tim situacijama igram preko 2 godine na ovom projektu
 

Bruno Suksna

Player
Player
Joined
Jun 6, 2023
Messages
26
Sine isao si redom i pucao sve kratkim shotgunom tu nema sta da se snimaju slojevi ako se na snimku vidi sta si radio. ako sam ja dobio 6.17 za moju gresku i ne mogu da igram sledecih mesec dana istrpi svoj demorgan
Plus ni ne čuje se da ti pričaš ni Id 6853 prvi nije pokrenuo paljbu poz
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
401
Lik koji je dobio isto warn žalio se i napiso da to ne bih trebalo biti prihvaćeno
30642 i 40452 su pravedno dobili kaznu jer se na snimcima vidi sta su radili. Cak i da nisu svi slojevi snimani, sto verovatno jesu, vidi se da su prekrsili G.P 6.15 i svoju kaznu su zasluzili
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom