Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
7575
Date of violation
Jun 8, 2023
Time of violation
14:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=RFgNw-RofXw

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Na POV sahp me pokušava zaustavit bez IC razloga onda dolazi admin koji ne zna pravila
5.1 Ograničenje brzine Utvrđeno ograničenje brzine u državi je 120 km / h (Izuzetak: na autoputu - 180km / h) 3000$
Također poćeo me pucat prije nego što je odbrojao do kraja ali pošto me nije hitao neče se racunat kao 6.15
 

Nikola Daytona

Player
Player
Joined
Jul 25, 2021
Messages
56
Jedno pitanje a u rl kad te zaustavi policija jel i oni imaju razlog ili to rade samo rutinski???
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
Druze isao si 162km mna sat tu trebas ici 120km na sad plus ja imam razloga za zaustavljanjem kao sto se vidi na snimku !! odbio si suradjivat sa policijom.. plus tebi se na snimku vidi Grand RP Launcher, Discord, Amd Adrenalin.... prvo po pravilu to se nesme videti treba cist snimak ! prvo pravis sam sebi problema.... imam dokaza za zaustavljanjem jer si isao preko brzine koja je dozvoljena nisi se plasio za svoj zivot nego si usao u kola i pobegao dok je puska bila u ruci mojoj molim te ne glumi nekog koj zna sve kad ne znas nista Molicu lepo Hvala.
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
od grada si bio sigurno 1.7 km tako da neces ti u rl voziti 160 na sat blizu grada i misliti da radar nepostoji pozdrav toliko od mene.!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom