radio sam pocetnicke zadatke dok me jedan lik gazio i ubijao pa sam mu sjeo u auto da me nemoze pogazit ali je poceo gaziti naoruzane ljude koji su me ubili pa su me izljecili pa opet tako 2 puta onda sam bio teleprotiran u zatvor na 2 sata mislim da nije fer jer nisam nista nikome uradio ni skrivio