Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19927
Players nickname
Zajcev Junior
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 9, 2023
Time of violation
23:33
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=z2EuzNYYsyE

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
hahahhahaa a nisi do kraja stavio pov gdje se vidi kako ti krsis pravila? prvo niste dobili dozvolu od vlade za protest, drugo ako ti neko broji 5 sekindi da se udaljis udalji se, ocigledno nemas straha za svoj zivot
 

Hienn

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
79
image.png
 

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Slusaj me ovako druze, ne smes ti da dolazis i nabijas warn. Kao protestujete, ne znate ni zbog cega protestujete, ni ko je guverner, negi protestujete jer zelite da nabijete warn. Dodjes tu majmunises se deres se ko budala vices nesto uaaaaa pravis majmuna od sebe i spustas se na nivo retardirane osobe i onda posle places jer te hapse. Ljubomoran si sto neko drugi uzima organizacije a ne ti jer ne znas pravila, pa im nabijas warn, prestani to da radis, ponasaj se kao odrasla osoba. Sram te bilo
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
mnogo ste oboleli sa tim protestima "your clique full of broke boys, god yall some broke boys"
 

Stameni995

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
95
Slusaj me ovako druze, ne smes ti da dolazis i nabijas warn. Kao protestujete, ne znate ni zbog cega protestujete, ni ko je guverner, negi protestujete jer zelite da nabijete warn. Dodjes tu majmunises se deres se ko budala vices nesto uaaaaa pravis majmuna od sebe i spustas se na nivo retardirane osobe i onda posle places jer te hapse. Ljubomoran si sto neko drugi uzima organizacije a ne ti jer ne znas pravila, pa im nabijas warn, prestani to da radis, ponasaj se kao odrasla osoba. Sram te bilo
Zamolio bih da se odreaguje na ovo vredjanje
 

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Zamolio bih da se odreaguje na ovo vredjanje
Kao da imas 2 godine... Covek ti nesto prica ti se deres UUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU... To sam ja radio kad sam imao 5 godina u vrticu kad mi drugari nesto pricaju a ja samo LALALALALALALALALA. Dakle:
-ponasas se kao dete koje je krenulo u jaslice
-nabijas warnove iz ljubomore
-krsis pravila i ne znas pravila
-ne znas da rpas i protestujes bez razloga, i na kraju svega toga,
-PLACES!
 

Losmi92

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
17
Koliko ja znam tu su mogli da nas tejzaju ali nisu imali razloga
imaju razloga brate, stojite im na sred ulaza, na ulazu na kapijama pise da se mora drzati cist ulaz. i ako se ne sklonite sa prolaza mogu lagano da vas tejzaju i privode za ometanje javnog reda i mira i narusavanje bezbednosti drzavne ustanove.
 

Stameni995

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
95
imaju razloga brate, stojite im na sred ulaza, na ulazu na kapijama pise da se mora drzati cist ulaz. i ako se ne sklonite sa prolaza mogu lagano da vas tejzaju i privode za ometanje javnog reda i mira i narusavanje bezbednosti drzavne ustanove.
Samo sto su nas oni pucali, vezivali dok smo držali transparente.
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam Odbiti ovu zalbu
  • ID 38014 dobit će kaznu za PG
  • ID 19927 dobit će kaznu za MG
  • ID 19610dobit fe kaznu za PG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom