Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pucanje u Green Zoni, FearRP | ID 377

Status
Not open for further replies.
Your ID
624
Players nickname
Dusan Rose
Suspect ID
377
Date of violation
Jan 17, 2022
Time of violation
20:49
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=gyReeWKIMAg

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Lice ide po gradu i puca po PD-u i FIB-u. Ceo grad, osim geta je zelena zona. Ovo je vec 2. put da ovo lice treba da se kazni za DM u green zoni. Zahtevam da se po pravilima ovom licu izda 2 warninga. Thread gde je prethodno kaznjen, a nije dobio warning. Approved - RPS, DM, TK | Vagoss
Druze nasa organizacija je dobila za to warnning zato sto su prekrsila pravilo 3+ clana gde spada i on, ne znam sta ocekujes da se kazni organizacija i da se kazne osobe posebno? Toliko koliko ti znas o pravilima..
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Ocigledno ne mozete da upratite za sta ste dobili warning a za sta jail od svih silnih prekrsaja koje pravite. Nek admin donese svoju odluku. Hvala.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Očigledno da ne možes da sklopiš kockice u glavi i da skontaš da smo dobili warnning za pucanje u gradu i ostalo za šta ti stavljaš sad posebno žalbe.😬
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Danas je 19ti juče 18ti prekjuče 17ti.
Na POV-u je datum 17ti ne znam o čemu pričamo mi ovde? Jel znaš koji su dani u pitanju i jel znaš u kom si svetu ti?
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Lice ide po gradu i puca po PD-u i FIB-u. Ceo grad, osim geta je zelena zona. Ovo je vec 2. put da ovo lice treba da se kazni za DM u green zoni. Zahtevam da se po pravilima ovom licu izda 2 warninga. Thread gde je prethodno kaznjen, a nije dobio warning. Approved - RPS, DM, TK | Vagoss
Brate
Ne volim smajsera kao lika uopste niti ovu ekipu sto je sad u vagosima
Ali brate dusane pretera ga ti sa ovim zalbama
Idi odmori malo od foruma
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Brate
Ne volim smajsera kao lika uopste niti ovu ekipu sto je sad u vagosima
Ali brate dusane pretera ga ti sa ovim zalbama
Idi odmori malo od foruma
Nema potrebe neko nekog da ne voli, igramo igricu i Roleyplayamk svog caractera to ne mora da znači da smo takvi i OOC al svakako brate mi se i ne poznajemo a slažeš se sa nama što je sasvim dovoljno za ovog momka. Pošteno!
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (377) dobit će kaznu za (DM u gradu)
  • (Niste imali puške uperene u njega, bilo vas je 2 time ne mogu ga kazniti za FearRP)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom