Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7777
Players nickname
Lazar Ilic
Suspect ID
20 | 2212
Date of violation
Jun 11, 2023
Time of violation
17:38
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=dcmcvPlcz-k

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Sta ja treba da gledam kako me lik puca a ja drzavni sluzbenik?
Prvo se kurčite, tražiš legitimaciju, verovatno si posle zadnjeg zahteva za legitimaciju hteo da ga zavežeš. Šta tebe briga da li oni idu privatnim ili službenim, vi kao FIB zloupotrebljavate to i krećete se u njihovom području gde vi ne bi trebalo. Malopre prolazim pored Vlade gde se odvija onaj događaj koji su organizovali, SAHP ih čuva, FIBa ni na vidiku. Sedite si bolje u vašu zgradu i trčite po garaži, za bolje i niste. Ušli da dobiju veći rank, pa misle uhvatili boga za onu stvar.
 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
Ti i tvoji FIB ste se pokazali sta ste umeli. Samo ste jednu raciju odradili za koliko ste vec bili, a i FIB ne treba da ima preveliki broj clanova jer je to tajna organizacija koja sluzi za suzbijanje kriminala a ne za suzbijanje eventa, to sto si ti imao 500 ljudi koji su blejali po garazi pa mislis da tako i mi radimo to je nesto drugo.
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
brate kao prvo mgate kao drugo dobit ces istu kaznu kao njih 2 kako se tebi ovo isplati niti znas pravila nit ista ne znam koja si org al sta imas tu radit idi prodaj tamo osiguranja i radi sta trebas
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Prvo se kurčite, tražiš legitimaciju, verovatno si posle zadnjeg zahteva za legitimaciju hteo da ga zavežeš. Šta tebe briga da li oni idu privatnim ili službenim, vi kao FIB zloupotrebljavate to i krećete se u njihovom području gde vi ne bi trebalo. Malopre prolazim pored Vlade gde se odvija onaj događaj koji su organizovali, SAHP ih čuva, FIBa ni na vidiku. Sedite si bolje u vašu zgradu i trčite po garaži, za bolje i niste. Ušli da dobiju veći rank, pa misle uhvatili boga za onu stvar.
milovane koj ti kurac
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
3/25 za par dana
nije lose ne znam sta bi ti rekao
Moje iskustvo mi kaže da rade samo pet ljudi, možda i šest, a ostali ništa jer su došli samo da kažu da rade u FIB i da se kurče u privatnoj odeći sa pancirom. Vodio sam organizaciju dovoljno dugo da to vidim. Meni je stvarno žao što me bivši Curator FIBa izabrao za lidera, ali bolje da sam ostao upamćen kao bivši lider LSPDa koji je imao dva odlična mandata. LP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom