Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
44241
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
19484
Date of violation
Jun 11, 2023
Time of violation
20:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Ysv9TPgfQ7Q

Luis Washington

Player
Player
Joined
Mar 6, 2023
Messages
31
Tokom ooc razgovora doticni covek vredja mi druga kako je pedofil to je mene dirnulo zato sto mi je stvarno dobar drug i oduvek smo zajedno tako da bih zamolio da se doticni kazni propisanom kaznom HVALA UNAPRIJED!

I da navedem doticni ima sminku tacnije promenjen id njegov pravi id je 8317 to mozete i vi sami proveriti u logovima
 

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
Tokom ooc razgovora doticni covek vredja mi druga kako je pedofil to je mene dirnulo zato sto mi je stvarno dobar drug i oduvek smo zajedno tako da bih zamolio da se doticni kazni propisanom kaznom HVALA UNAPRIJED!

I da navedem doticni ima sminku tacnije promenjen id njegov pravi id je 8317 to mozete i vi sami proveriti u logovima
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Pitao si me da li pristajem na OOC. Tebe nisam uvredio niti znam ko si. A sto se tice OOC i situacije koju si sam trazio. I dalje tvrdim da doticni treba biti posecen u RL od strane zaduzenih sluzbi ne bi li bio ispitan. Internet nasilje je isto kao i RL nasilje. On sto je uradio je nesto najbolesnije sto sam ikada video od kada igram GTA. Naravno znam da si me hteo navuci da pricamo o RL ili tvom RL drugu ali pristali smo na OOC i nema veze sa GTA.. ovo je tako nisko.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Jesam pristao sam, nego cudan mu ovo neki klip i zuji mu previse pa se ne cuje nista sumnjam i u edit. Uploadovao sam ja celu RP situaciju od 26 minuta na mom yt. Cak ovo i radi sa Twinkija i radi Metagaming veliki jer nikako ne sme znati po RP da postoji case fajl o tom imenu i vidi se da su na diskordu vec u levom uglu dogovarali se o tome.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Denza - Protiv tebe nema nikakvih poternica u igri niti su ikada bile postavljene. Odustao sam od crvene poternice jos mnogo pre odobrenja od Vlade. Ti si se previse istripovao.

Takodje menjao si ime kod korumpiranog pripadnika GOV koji mi je sve rekao jer IC si se zeznuo. Nisam radio MG kao sto mislis da jesam jer ne znas celu istinu. Sve si pogresno protumacio da je presmesno. Evo dokaza:

Takodje i odgovor za Luisa kako sve znam.. ne znam zasto sumnjate u mene?
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Denza da li se kajes za ono sto si uradio u igri? Za pocetak si obrisao video sa svog YT. Da li se kajes i da li ti je zao sto si ono uradio detetu od 14 godina?
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
Denza - Protiv tebe nema nikakvih poternica u igri niti su ikada bile postavljene. Odustao sam od crvene poternice jos mnogo pre odobrenja od Vlade. Ti si se previse istripovao.

Takodje menjao si ime kod korumpiranog pripadnika GOV koji mi je sve rekao jer IC si se zeznuo. Nisam radio MG kao sto mislis da jesam jer ne znas celu istinu. Sve si pogresno protumacio da je presmesno. Evo dokaza:

Takodje i odgovor za Luisa kako sve znam.. ne znam zasto sumnjate u mene?
Nikom u igri nisam rekao da sam promjenio ime

OOC sam reko Lukovici u dm da sam promjenio ime a on je to iskoristio IC

Samo da se zna al eto
Imam i slike razgovora
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom