- Joined
- Jul 28, 2022
- Messages
- 51
Povlacim jer nisam debil.
Last edited:
By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!slobodnoCuo sam da je prodavo range rovera i neke ostale stvari bez poreza. Hteo bi da se to proveri.
kakav self report na video mu se ne vide svi slojeviCuo sam da je prodavo range rovera i neke ostale stvari bez poreza. Hteo bi da se to proveri.
Ostavi zalbu pa ces vidit hahaha ne snimaju ti sve slojeve to je ili odbijena zalba ili 30 danaJa sam stiso da mi se preko xbox gamebara vidi sve tkd nezam koji je tu problem.
Povlacimo a? Sta je ne ostavis?A i sad sa ovim ste ti i tvoj fr zaradili permi.Pusa od mene za tb i tvog fr.