Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | ID 1297, ID 18476

Status
Not open for further replies.
Your ID
42774
Players nickname
Dante Kassadin
Suspect ID
1297, 18476
Date of violation
Jun 13, 2023
Time of violation
23:41
Proofs
https://youtu.be/ePFajVetib8

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
Poštovana administracijo,

Ja sam nedavno naišao na dva igrača koja neprestano krše pravila servera i odbijaju poštivati Roleplay, pa sam odlučio napraviti žalbu jer je u pitanju velika količina prekršenih pravila servera i uznemiravanje Roleplay-a.

1. Na sljedeća dva linka se vidi kako je igrač 18476 prekršio G.P 6.7 pravilo, nakon iskrvarenja vratio se je iz bolnice nazad na mjesto gdje je iskrvario prije 2 minute.
(Prvi video služi samo kao dokaz da su oba igrača iskrvarili na RP lokaciji, vidi se na kraju videa)

2. U sljedećem videu oba igrača prekrše pravila RK i G.P 6.15, a igrač 1297 prekršava uz to i G.P 6.7 pravilo samo 2 minute nakon drugog igrača.

3. Igrači pričaju na engleskom jeziku, te time krše pravilo G.P 3.3.

4. Igrač 18476 miješa IC i OC razgovor.

5. Igrači krše FearRP pravilo tako da nisu poslušali naše zahtjeve da se maknu sa dvorišta porodične kuće koja pripada igračima 42774 i 23315. Također ubijaju nas bez ikakvog RP razloga i brojanja, ponovno krše G.P 6.15 pravilo već drugi put.

Toliko od mene, pozdravljam vas,

g. dr. Forum Ratnik
 
Last edited:

Obito Kitic

Player
Player
Joined
Jun 11, 2023
Messages
31
Visa sila je specala svo vreme kao sto sam reko u POV... Da smo nesto prekrsili isli bi u demorgan.
 

Obito Kitic

Player
Player
Joined
Jun 11, 2023
Messages
31
U 1. i 3. videu cuju se kako pricaju na diskord.... Takodje mesa OC i IC razgovor u 1. videu....
 
Last edited:

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Takođe bi dodao da se kazne za bejting ova dva gospodina id: 1297 i 18476 koji čekaju navodno "drugara" a sve vreme se vrte i bejtaju kako bi u nadi da neko od nas prekrši pravilo izvukli warn naše familije. A lepo su upozoreni više puta da se pomere sa porodičnog poseda što se vidi na snimcima. Molim da admin obrati pažnju na to. A ako je sad to neko novo izmišljeno pravilo i bejtanje je dozvoljeno onda bih zamolio da nam pokažete koje je to pravilo da znamo da to sme da se radi. Hvala
 
Last edited:

Obito Kitic

Player
Player
Joined
Jun 11, 2023
Messages
31
Takođe bi dodao da se kazne za bejting ova dva gospodina id: 1297 i 18476 koji čekaju navodno "drugara" a sve vreme se vrte i bejtaju kako bi u nadi da neko od nas prekrši pravilo izvukli warn naše familije. A lepo su upozoreni više puta da se pomere sa porodičnog poseda što se vidi na snimcima. Molim da admin obrati pažnju na to. A ako je sad to neko novo izmišljeno pravilo i bejtanje je dozvoljeno onda bih zamolio da nam pokažete koje je to pravilo da znamo da to sme da se radi. Hvala
Kao prvo na svakom snimku se vidi kako su tvoji clanovi bez razloga dolazili i pitali nas pitanja a nismo ni bili kod vase kuce... Kao drugo ne vidim nikakav bejting sa nase strane na snimcima a visa sila je specala citavu situaciju.
 

Luka Hamann

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
35
a na prvom snimku se bas pitam kako smo mi mrtvi bez brojajna niti nicega zbog cega je sve ovo nastalo tako da bi voleo da vidim pov od cele situacije
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
a na prvom snimku se bas pitam kako smo mi mrtvi bez brojajna niti nicega zbog cega je sve ovo nastalo tako da bi voleo da vidim pov od cele situacije
Bolje se ti pitaj za taj hitbox što koristis 😉

a admini će rešiti ostalo ne sekiraj se. Dokaza ima više nego dovoljno za sve situacije jer kao što žalba kaže prekršeno je više pravila a ne jedno...

I P.S. samo rokajte farmanje rp tiketa i držite se toga kad već pravila ne znate . Rekla mi ptičica da vam ide od ruke 😂

I da okači ti pov slobodno od te tvoje situacije što govoriš. A da ne smeš zbog hitboxa e jbg ...
 
Last edited:

Luka Hamann

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
35
I molio bih administraciju da pogledaju covjeka na brdu id:1297 puca 2 metra od njega i po

Bolje se ti pitaj za taj hitbox što koristis 😉

a admini će rešiti ostalo ne sekiraj se. Dokaza ima više nego dovoljno za sve situacije jer kao što žalba kaže prekršeno je više pravila a ne jedno...

I P.S. samo rokajte farmanje rp tiketa i držite se toga kad već pravila ne znate . Rekla mi ptičica da vam ide od ruke 😂

I da okači ti pov slobodno od te tvoje situacije što govoriš. A da ne smeš zbog hitboxa e jbg ...
kakav ti hitbox vidis bas se pitam
Ako imate pov situacije znate di mozete to postaviti
ne ja trazim od vas da okacite pov cele situacije kad vec zans video staviti od kad mi krsimo pravila a ne vi
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Kako ja znam vasa fam daje skripte za rp tikete i dopusta svojim clanovima familije da imaju heat box, a za kozu necemo da pricamo uopste jer je to samo iskoristavanje svojih clanova kako bi lider zaradio pare.
Pomešao si familiju druže mi smo strogo protiv toga. A svi moji ljudi znaju da dobijaju sve kao po dogovoru. Poješće te ljubomora jbg žao mi je tu ne mogu da ti pomognem. Ne lečim komplexe
 

Luka Hamann

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
35
Poštovana administracijo,

Ja sam nedavno naišao na dva igrača koja neprestano krše pravila servera i odbijaju poštivati Roleplay, pa sam odlučio napraviti žalbu jer je u pitanju velika količina prekršenih pravila servera i uznemiravanje Roleplay-a.

1. Na sljedeća dva linka se vidi kako je igrač 18476 prekršio G.P 6.7 pravilo, nakon iskrvarenja vratio se je iz bolnice nazad na mjesto gdje je iskrvario prije 2 minute.
(Prvi video služi samo kao dokaz da su oba igrača iskrvarili na RP lokaciji, vidi se na kraju videa)

2. U sljedećem videu oba igrača prekrše pravila RK i G.P 6.15, a igrač 1297 prekršava uz to i G.P 6.7 pravilo samo 2 minute nakon drugog igrača.

3. Igrači pričaju na engleskom jeziku, te time krše pravilo G.P 3.3.

4. Igrač 18476 miješa IC i OC razgovor.

5. Igrači krše FearRP pravilo tako da nisu poslušali naše zahtjeve da se maknu sa dvorišta porodične kuće koja pripada igračima 42774 i 23315. Također ubijaju nas bez ikakvog RP razloga i brojanja, ponovno krše G.P 6.15 pravilo već drugi put.

Toliko od mene, pozdravljam vas,

g. dr. Forum Ratnik
i takodje ovaj zadnji pov gde si reko da smo prekrsili 6.15 nismo nista jer si ti odbrojao i pucao prvi i on sme da puca tad
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
i takodje ovaj zadnji pov gde si reko da smo prekrsili 6.15 nismo nista jer si ti odbrojao i pucao prvi i on sme da puca tad
A zašto lepo druže ne okačiš tvoj pov ako smatraš da si upravu umesto što pišeš romane ovde? Okačiš pov admin reši i sve ok.. I da open fire ne postoji neko te slagao opasno, pročitaj pravila malo bolje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom