Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3830
Players nickname
Ink_Flawless
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Jun 12, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/ZTKoofw

Ink Flawless

fanned out clowns
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
380
Zdravo Abraham, prije dva dana sam dobio ban za G.P.1.1. nakon što sam se prijavio za neformalnu organizaciju na serveru.
Ovaj akaunt je napravljen davno, malo nakon što se i sam server otvorio, i tada sam bio aktivan na njemu tokom prve sezone turfova, imao sam familiju i bili smo jedni od aktivnijih porodica i smatram da smo pridonosili koliko god smo mogli serveru što se tiče kvaliteta.
Na prvu se nisam sjetio da sam ikada ikome davao svoj račun za bilo kakvu akciju, jer sam ga davno kreirao i kada smo prestali igrati na duže vrijeme nisam ulazio na njega nikako, i kada sam dobio ban mislio sam da tokom moje neaktivnosti je neko ušao na akaunt nekako i koristio ga u svoje svrhe. Kada sam prošao kroz sve moguće konverzacije sa prijateljima unazada godinu, našao sam da sam jednom prijatelju dao račun samo da mi provjeri ID, nisam ga niti prodavao ni davao nekome da ga koristi u svoje svrhe. Veoma mi je žao što sam prekršio ovo pravilo ali stvarno nisam mislio da će tako nešto minorno prouzrokovati ovakav ban.

Na server sam se vratio nedavno i osnovao porodicu s kojom sam i doveo nekih 30-40 novih ljudi na server i na kojem provodimo veliki dio dana. Od kako smo se vratili potrošili smo puno vremena i puno novca da stignemo do level 4 porodice i da napokon postanemo neformalni i počnemo ostavljati znak na ovom serveru kao jedna od jačih i kvalitetnijih porodica, što nam je ustvari i bio cilj kada smo došli.

Želim da se izvinem administraciji za davanje akaunta na kratko vrijeme i na neku minimalnu potrebu oko koje stvaro nisam razmišljao. Razumijem da iako je ovo mala stvar, pada pod G.P.1.1 i spreman sam da snosim poslijedice i da ostanem permanento banovan, ali sa druge strane stvarno mislim da se može vidjeti da ovo nije bilo ništa zlonamjerno i da je bila sitnica. Igram na grand RP serverima već dvije godine (EN1/EN2/RS) i nikada nisam ništa slično uradio niti sam razmišljao da prodajem ili dajem svoj akaunt.

Molim za drugu šansu da igram na ovom serveru i da nastavim da gradim svoju porodicu sa kojom ću popraviti kvalitet RP-a i pridonijeti kvalitetne osobine u ovaj server.
Najveći razlog zašto želim ovo jeste jer sam ja vlasnik familije i ne bih da zbog mene 30-40 ljudi prestane da igra, jer smo dali dosta vremena na sve ovo i ne bih volio da je uzalud.

Hvala unaprijed i nadam se da ću dobiti drugu šansu da igram sa svojom porodicom i prijateljima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom