- Joined
- Feb 26, 2023
- Messages
- 99
Postovani Mujo ili Abrahame pre mesec dana sam bio u adminima i morao sam izaci zbog privatnih obaveza i dobio sam black listu zbog toga sto sam izasao na dan plate.Nisam imao nameru da izadjem vec sam hteo da se spustim u asistente ali sam ipak dobio black listu jer sam izasao na dan plate.Zeleo bih ponovo da imam priliku da postanem admin i nebi ponavljao iste greske.Hvala na razumevanju.
Mare Changrettaa
Mare Changrettaa