Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8987
Players nickname
aleksandar teo
Administrators nickname
Luka Luciano
Date
Jun 13, 2023
Time
20:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=TrMNMMkmCOo

aleksandar margitc

Player
Player
Joined
Jul 28, 2022
Messages
17
Podrav postovana administracijo.Hteo bi da podelim jedan detalj za ovaj ban(GP1.1).Hteo bi da saopstim da trenutno zivim u Nemackoj i da sam ja naravno iz Srbije sto prica o tome da sam igrao u srbiji grand rp,a pre 1 godinu sam se preselio u Nemacku.Nisam saopstio da sam u Srbiji koristio laptop sto je prenosni uredjaj pa kad sam bio na skolskom raspustu isao sam kod babe i dede isao sam na 2-3 nedelje pa sam odlucio da ponesem laptop i da igram grand rp da nebi propustio nesto vazno.Roditelji su mi preneli jednu informaciju sto je bilo da cemo se preseliti u Nemacku sto meni nije bilo problem sa obzirom da imam laptop sto je znacilo da cu moci da igram i tamo grand rp.Inace posto imam strica i strinu iz Holandije koje nisam posetio 2 godine mama i tata su mi rekli da cemo ici u posetu na nedelju dana naravno avionom.Pa sam odlucio da ponesem laptop jer ko nebi uzeo priliku da igra ako vec moze da ponese laptop.Naravno da napomenem da sve ovo vreme nisam znao za pravilo GP1.1 i da kad sam saznao bas sam se izneverio i znao da cu da dobijem ban.

Zeleo bi da dobijem unban i da nastavim sa svojim zivotom u gradu,bas bi voleo da nastavim jer sam ulozio puno truda i igrao 1god i par meseci bas bi voleo da nastavim da se trudim i da steknem dosta stvari koje su mi bile cilj.

Još jednom, iskreno se izvinjavam zbog ovih događaja i molim vas da mi pružite drugu priliku. Shvatio sam ozbiljnost situacije i obećavam da se neće ponoviti.Hvala.


ovaj link ni je dokaz morao sam da stavim.
 

Andelko Bakowski

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
374
hahahha svaki put druga prica hahahaha, prvi put reko da je igro kod rodaka drugi put na lapopu hahaha, znam da izmislja price posto mi je to sve govorio u njegovoj fam san 9 rank i znam sve sta se izdesavalo.
 

Keller Lombardozzi

Player
Player
Joined
Jul 28, 2022
Messages
51
hahahha svaki put druga prica hahahaha, prvi put reko da je igro kod rodaka drugi put na lapopu hahaha, znam da izmislja price posto mi je to sve govorio u njegovoj fam san 9 rank i znam sve sta se izdesavalo.
Kradja iz fam je taj 9 rank. To ce se vidi ja imam permu al sad ces i ti.A aca neduzan koji nije znao samo oce 2 sansu i jos je bio blackmailan od strane nepoznatog,al to je to dobri uvjek dobro naprave.
 

Andelko Bakowski

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
374
hahahha svaki put druga prica hahahaha, prvi put reko da je igro kod rodaka drugi put na lapopu hahaha, znam da izmislja price posto mi je to sve govorio u njegovoj fam san 9 rank i znam sve sta se izdesavalo.
Salim se hahaha dobar decko treba dobit unban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom