Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1030
Players nickname
Orandz Draco
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Apr 9, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/AeIWkbo

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
71
Poštovana Administracijo, prije malo više od 2 mjeseca sam dobio ban za G.P 6.23 + G.P 1.7. Kada sam primio patike od drugara nisam bio svjestan mogućih ishoda te situacije, te sam mu samo htio pomoći da si sačuva patike jer su mu puno vrijedile. Sada kada gledam na situaciju vidim svoju grešku i kajem se što sam to uradio, svjestan sam svoje greške i nadam se da mi možete oprostiti te da mi možete dati priliku da nastavim igrati na ovom projektu. Igram od samog početka, upoznao sam mnogo prijatelja i imam puno uspomena koje želim nastaviti širiti, uživam igrajući na ovom projektu te se nadam da mi možete dati priliku da nastavim svoju priču dalje.
 

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
71
Poštovana Administracijo, prije malo više od 2 mjeseca sam dobio ban za G.P 6.23 + G.P 1.7. Kada sam primio patike od drugara nisam bio svjestan mogućih ishoda te situacije, te sam mu samo htio pomoći da si sačuva patike jer su mu puno vrijedile. Sada kada gledam na situaciju vidim svoju grešku i kajem se što sam to uradio, svjestan sam svoje greške i nadam se da mi možete oprostiti te da mi možete dati priliku da nastavim igrati na ovom projektu. Igram od samog početka, upoznao sam mnogo prijatelja i imam puno uspomena koje želim nastaviti širiti, uživam igrajući na ovom projektu te se nadam da mi

Ban za BugAbuse | Abraham Elkhabib
Ispravka naslova, izvinite.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom