Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12746
Players nickname
Dragan Gagyy
Suspect ID
1013
Date of violation
Jun 19, 2023
Time of violation
22:03
Proofs
https://youtu.be/gA2iz68Uplo

.Wolf.

Player
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
14
Druze samo bih zeleo da ti objasnim situaciju pa ako budes zeleo skini zalbu mi ti se duboko izvinjavamo ti kako hoces.
Bio je masivan 10-10 nismo znali ko je ko nas covek te je ubuo posto smo mislili da si hteo da ubijes naseg coveka koji je dizao jbg desilo se razmisli kako hoces u svakom slucaju hvala na razumevanju
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Bukvalno bio je aktivan 10-10 pucali ste na moju kucu nisam znao da ti nisi bio umesan i jbg sry stvarno druze... bio je svakako poslat lokal za pojacanje i bile su pucnjave u toku... Izvinjavam se jos jednom i tjt
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
103
Bukvalno bio je aktivan 10-10 pucali ste na moju kucu nisam znao da ti nisi bio umesan i jbg sry stvarno druze... bio je svakako poslat lokal za pojacanje i bile su pucnjave u toku... Izvinjavam se jos jednom i tjt
Poslat lokal za sta za kradju panela na privatnom posedu,jel to za lokal da se tako dodje i ubija ispred
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Poslat lokal za sta za kradju panela na privatnom posedu,jel to za lokal da se tako dodje i ubija ispred
Tako je i to je samo pocetak u stvarnom zivotu da krades isto bi te uhapsili ili ubili tako da ne seri i cuti sine
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Poslat lokal za sta za kradju panela na privatnom posedu,jel to za lokal da se tako dodje i ubija ispred
I druga stvar takodje gde si ti video policiju da ne upada na privatni posed ako ima sumnju a ponarocito FBI agent nalog moze da se ispise svakako razmisli malo tom glavom pre nego sto napises nesto...
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Druze samo bih zeleo da ti objasnim situaciju pa ako budes zeleo skini zalbu mi ti se duboko izvinjavamo ti kako hoces.
Bio je masivan 10-10 nismo znali ko je ko nas covek te je ubuo posto smo mislili da si hteo da ubijes naseg coveka koji je dizao jbg desilo se razmisli kako hoces u svakom slucaju hvala na razumevanju
da zamisli u RL tako pucas jer si mislio. trebas biti siguran prije nego sto pucas u nekog. vasem kolegi su krali panele i on je poslao global fibu i tako danima radite. dok udjete u organizacije svi se kurcine i mangupisete kao da vam nitko nista ne moze. igrajte po pravilima koliko je moguce
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Bukvalno bio je aktivan 10-10 pucali ste na moju kucu nisam znao da ti nisi bio umesan i jbg sry stvarno druze... bio je svakako poslat lokal za pojacanje i bile su pucnjave u toku... Izvinjavam se jos jednom i tjt
alo drug saljes global radi panela jel se vi drogirate? da je tvojih 10 na 10 rekao bi svaka cast ali takvo ponasanje kao da vam je svima 11 god
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
302
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.
  • ID 1013 dobice kaznu za G.P. 6.15
  • Kada ste izvan ghetto-a morate se upustiti u roleplay pre nego sto ubijete nekog. Npr. Izdate zahtev i ako ne poslusaju vase naredbe u roku od 5 sekundi mozete ih ubiti.
  • ID 12746 dobice kaznu za MG
  • Ne smete koristiti discord da bi ste prenosili IC informacije.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom