Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19165
Players nickname
Nemanja Zajcev
Suspect ID
11021,22982,43407
Date of violation
Jun 23, 2023
Time of violation
01:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=C09zHpq83k8

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
307
Ove ljude treba banovati, kad god gubi, on magicno ima crash log, a kad ne gubi snima sa grafikom na max ni sekundu mu ne secne, provalili foru za crash log pa se prave pametni
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Daj im kaznu bre mogu i ja da restartam pc i dobicu crash log.. RESI IH ZAJCEV
Aj baš napravi to dokaži hoče ti izbacit isti crash log ko moji očigledno ne kužiš kako funkconira crash log i imaš sreče što te nisam stavio za Fear RP danas jer me molio tvoji frend jedan da ne stavim
 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
Aj baš napravi to dokaži hoče ti izbacit isti crash log ko moji očigledno ne kužiš kako funkconira crash log i imaš sreče što te nisam stavio za Fear RP danas jer me molio tvoji frend jedan da ne stavim
Ajde ti forum warrioru smiri se malo.
 

Jhon Fudo

Player
Player
Joined
Jun 26, 2023
Messages
28
Nije niko pucao na kolege mi što je najbolje nismo nikoga ni pucali stoga je G.P 6.15 što bi ih i ja stavio da mi nije crashalo jer mi nije žao te dvije puške šta imam i sat vremena zatvora
Nije 6.15 ako imalo znaš to je masivan 10-10
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Igore igore... nije uredu od tebe da si konstantno iskopcas internet pa ti navodno u svakoj rp situaciji "crasha" i slikaa crash log a kad snimas za forum magicno ti nikad ne crasha... zamolio bih administraciju da ovrati paznju na igraca Igor Furlan mislim da mu se nebi smjelo progledat kroz prste za ovaj crash log koji je ponavljam vjv vec 5 ovu nedelju da salje
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Igore igore... nije uredu od tebe da si konstantno iskopcas internet pa ti navodno u svakoj rp situaciji "crasha" i slikaa crash log a kad snimas za forum magicno ti nikad ne crasha... zamolio bih administraciju da ovrati paznju na igraca Igor Furlan mislim da mu se nebi smjelo progledat kroz prste za ovaj crash log koji je ponavljam vjv vec 5 ovu nedelju da salje
Buraz šta si imam iškopčavat internet šta pričate vi kakve to veze ima sa crashom nešto mi vi to previše znate o tome hmmmm ako hočeš ja ti pošaljem svaki dan po 10 crsh loga šta mi crasha svako malo
 

Ficko Zambada

Player
Player
Joined
Dec 22, 2022
Messages
113
Buraz šta si imam iškopčavat internet šta pričate vi kakve to veze ima sa crashom nešto mi vi to previše znate o tome hmmmm ako hočeš ja ti pošaljem svaki dan po 10 crsh loga šta mi crasha svako malo
Pa normalno da ti crash-a kada si na forum-u sa 20 account-ova i svo vreme objavljujes "Cutovane" snimke, bez cele situacije
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.

Porodica Cash Cartel dobiće warning zbog kršenja pravila 3+ člana CL.
Zabranjeno je napuštanje RP situacije izlaskom sa servera!​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom