Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14539
Players nickname
Micko Daddy
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 23, 2023
Time of violation
03:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=noEYwUyFDCo

Johnson

Player
Player
Joined
Feb 2, 2023
Messages
73
Decko ne brani ga kad znas da je cheater i ima funny revolver cheat 21 kill na fabrici 45k Id
buraz ne znam ni ko je lik boli me kurac nego gle sta reportas bukvalno si rekao da je dabltep i onda okacis zalbu u fazonu kako pa lepo dabltep to ti znaci kad te 2 igraca pogode u isto vreme.
 

Ugljesa Brutal

Player
Player
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
buraz ne znam ni ko je lik boli me kurac nego gle sta reportas bukvalno si rekao da je dabltep i onda okacis zalbu u fazonu kako pa lepo dabltep to ti znaci kad te 2 igraca pogode u isto vreme.
Decko nisam ja stavio zalbu, tebi nije sus 21 kill na fabrici a 45k id
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
buraz ne znam ni ko je lik boli me kurac nego gle sta reportas bukvalno si rekao da je dabltep i onda okacis zalbu u fazonu kako pa lepo dabltep to ti znaci kad te 2 igraca pogode u isto vreme.
samo smanji to pametovanje jer je ocigledno da si glup. ne radi se o dabltepu nego se radi o tome da je lik cheater i da te ubija iz jednog metka tako da nemoj da se pravis pametan kada nemas pojma o zivotu. otvori forum koji je pun zalbi na istog lika a admini ne rade nista povodom toga. o tome se radi i nemoj vise da pametujes ako nisi 100% siguran u to sto pricas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom