Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5223
Players nickname
Marko Maras
Suspect ID
32302, 43310, 29459
Date of violation
Jun 23, 2023
Time of violation
22:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=0NbxcCkf9pY&ab_channel=MarkoKaranfilovski

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
A odakle vama to da smete da brojite na ulici,ulica nije niciji posed i moze stajati ko kad oce na ulici i vi ne mozete brojat tu mozete mu brojati ako vam udje u dvoriste ali ovako ne tako da nema nista lose na povu
 

Vukasina Escobar

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
100
danas nekoliko puta mislis u to vreme a ne danas danas mislis kao tokom celog dana sto nije tacno a to sto seces snimak u mili komade umesto da okacis jedan ceo lep snimak kaci sta hoces na forum samo nabavi ceio snimak a ne komade
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
danas nekoliko puta mislis u to vreme a ne danas danas mislis kao tokom celog dana sto nije tacno a to sto seces snimak u mili komade umesto da okacis jedan ceo lep snimak kaci sta hoces na forum samo nabavi ceio snimak a ne komade
Ko Gubi ima pravo da se ljuti 😉😂
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Ti nisi ni bio prisutan a pricas kako je bilo.. Hahaha, na nevidzeno.. gagjacemo sad el tako? 😂
A odakle vama to da smete da brojite na ulici,ulica nije niciji posed i moze stajati ko kad oce na ulici i vi ne mozete brojat tu mozete mu brojati ako vam udje u dvoriste ali ovako ne tako da nema nista lose na povu
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Prvo vi naucite pravila pa onda kacite ovde a ne da editujete video i da skracujete a nisi kacio kako pucate na sred ulice
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Ti nisi ni bio prisutan a pricas kako je bilo.. Hahaha, na nevidzeno.. gagjacemo sad el tako? 😂
Bio sam ja pre toga tu i video kako radite i nisam jedini koji se zalio na vas fem nego vise ljudi da pucate bez brojanja
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Prvo vi naucite pravila pa onda kacite ovde a ne da editujete video i da skracujete a nisi kacio kako pucate na sred ulice
Nemas pravo da pricas, ti nemas povova.. a i nisi ucestvovao kad su bili ovi troje likove vase ispred nase kuce..
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Bio sam ja pre toga tu i video kako radite i nisam jedini koji se zalio na vas fem nego vise ljudi da pucate bez brojanja
Vi naucite pravila da ne smejete da odbrojavate na nama kada nam dolazite u nas fem.. , to mi treba vama da odbrojavamo 5 sec. A vi ne trebate !, dzaba objasnjavam.. i dalje necete da razumete jer takve su kindere u danasnje vreme..
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Vi naucite pravila da ne smejete da odbrojavate na nama kada nam dolazite u nas fem.. , to mi treba vama da odbrojavamo 5 sec. A vi ne trebate !, dzaba objasnjavam.. i dalje necete da razumete jer takve su kindere u danasnje vreme..
Hahahaha mozemo vam brojati jel je mozda kradja panela prvo ti nauci a ne da pricas previse
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
E IMAS VELIKI POZZ OD MENE NEKA ADMINI VIDE POV I NEK ODLUCE MADA NEMA NISTA LOSE TU SEM STO IM VI BROJITE NA SRED ULICE
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Hahahaha mozemo vam brojati jel je mozda kradja panela prvo ti nauci a ne da pricas previse
Vaš cilj je bio da nas ubijete.. i da nam okacite warn na nasoj fem.. jer smo novi.., a nije vam bio cilj da nam kradzete panele ako cemo realno.. znam ja sve..
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
E IMAS VELIKI POZZ OD MENE NEKA ADMINI VIDE POV I NEK ODLUCE MADA NEMA NISTA LOSE TU SEM STO IM VI BROJITE NA SRED ULICE
Nek vidu sve imaju pov hvala bogu sa nase strane , a sa vase strane to sto nemate pov i samo izmišljate nove i nove priče to je veoma ruzno od vase strane.. prvi nas napadate a posle vam je krivo sto nemate povova i izmisljate i razne priče.. 😄
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Vaš cilj je bio da nas ubijete.. i da nam okacite warn na nasoj fem.. jer smo novi.., a nije vam bio cilj da nam kradzete panele ako cemo realno.. znam ja
Kad naucite pravila javite se a ne da mi mgate tu i pucate bez brojenja
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Nek vidu sve imaju pov hvala bogu sa nase strane , a sa vase strane to sto nemate pov i samo izmišljate nove i nove priče to je veoma ruzno od vase strane.. prvi nas napadate a posle vam je krivo sto nemate povova i izmisljate i razne priče..
Sutra cu ja okaciti pov de pucaju bez brojenja pa ce vidimo ko nema pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom